Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..
IGE+XAO Polska sp. z o.o. Miejsce na reklamę NOWIMEX s.c.

Artykuły - Wiadomości


 
VII konferencja "Emission and Energy Trading Summit" - zdjęcie

VII konferencja "Emission and Energy Trading Summit"

21-11-2019

Już po raz siódmy zapraszamy na spotkanie poświęcone tematyce handlu energią i uprawnieniami do emisji CO2. "VII Emission and Energy Trading Summit”, które odbędzie się w Warszawie, w dniu 6 lutego 2020 roku.

Czytaj więcej

 
CoRe Test - tani i efektywny test pokryć zabezpieczających płytki drukowane - zdjęcie

CoRe Test - tani i efektywny test pokryć zabezpieczających płytki drukowane

20-11-2019

Powłoki ochronne przewidziane do nałożenia na płytki drukowane mają za zadanie zabezpieczać zmontowane płytki PCB przed negatywnym wpływem warunków zewnętrznych. Przeprojektowywanie w wyniku wykrycia błędów po nałożeniu powłok jest bardzo kosztowne, a większość dostępnych metod testowania jest droga oraz czasochłonna. Z tych względów firma Zestron opracowała alternatywną, tanią i szybką metodę testowania jakości i wytrzymałości pokryć zabezpieczających, która pozwala na uzyskanie jednoznacznej oceny danej powłoki.

Czytaj więcej

 
FLIR wprowadza wysokoprądowy miernik cęgowy CM94 dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i wykonawców instalacji elektrycznych w przemyśle  - zdjęcie

FLIR wprowadza wysokoprądowy miernik cęgowy CM94 dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i wykonawców instalacji elektrycznych w przemyśle

20-11-2019

Firma FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek elektrycznego miernika cęgowego AC/DC FLIR CM94 2000 A dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Zaprojektowany z myślą o pomiarach prądu o wysokim natężeniu w wymagających zakładach przemysłowych i energetycznych model CM94 jest wyposażony w większe cęgi umożliwiającą łatwe obchodzenie się z większymi przewodami i szynami zbiorczymi.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie LUMENexpo 2019 - zdjęcie

Podsumowanie LUMENexpo 2019

18-11-2019

Spotkanie nauki i praktyki podczas tegorocznego LUMENexpo zakończyło się wieloma kontaktami biznesowymi.

Czytaj więcej

 
Human Centric Lighting – perspektywy rozwoju - zdjęcie

Human Centric Lighting – perspektywy rozwoju

18-11-2019

Według prognoz Global Market Insights do 2025 roku rynek Human Centric Lighting zwiększy się do 6 mld $ (skok o 4,8 mld $ w porównaniu do minionego roku). Oświetlenie HCL popularne dotychczas jedynie w segmencie budownictwa biurowego, w kolejnych latach znajdzie swoje zastosowanie również w specjalistycznych obiektach przemysłowych – magazynach, halach produkcyjnych czy laboratoriach.

Czytaj więcej

 
Jak prawidłowo ściągnąć izolację z kabla - kopia z #61600 - zdjęcie

Jak prawidłowo ściągnąć izolację z kabla - kopia z #61600

14-11-2019

Łączenie kabli czy podłączanie ich do rozmaitych urządzeń zwykle wymaga zdjęcia osłony na końcówkach. Ważne, by przy tej okazji nie uszkodzić metalowych przewodów, bo to mogłoby doprowadzić do poważnej awarii. By temu zapobiec, trzeba korzystać z precyzyjnie dobranych, profesjonalnych ściągaczy izolacji.

Czytaj więcej

 
W listopadzie branża energetyczna spotyka się w Lublinie - zdjęcie

W listopadzie branża energetyczna spotyka się w Lublinie

14-11-2019

Rozwiązania, produkty i usługi dla energetyki, konferencje poświęcone m.in.: elektromobilności, OZE czy niezawodności dostaw energii elektrycznej, pokazy prac pod napięciem, premiery produktów firm polskich i zagranicznych oraz oferta niemal 200 wystawców – tak zapowiadają się Targi Energetyczne ENERGETICS, które odbędą się już 19-21 listopada b.r. w Lublinie (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).

Czytaj więcej

 

Jak zarządzać energetyką i ciepłownictwem w firmie? O tym już w grudniu w Chorzowie

14-11-2019

Szykuje się inspirujący koniec drugiego półrocza Konferencji Technicznych. Na sam koniec spotkamy się w Chorzowie. Omówimy tam tematykę efektywnych i nowoczesnych rozwiązań oraz aspektów technologicznych związanych ze zużyciem energii i ciepła w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej

 
Harmonia ze światłem dzięki nowej lampie LEDVANCE  Panel 1200 Direct/Indirect - zdjęcie

Harmonia ze światłem dzięki nowej lampie LEDVANCE Panel 1200 Direct/Indirect

06-11-2019

Panel 1200 Direct/Indirect to nowość w ofercie opraw biurowych firmy LEDVANCE, charakteryzująca się bezpośrednim i pośrednim rozsyłem światła.

Czytaj więcej

 
Najnowsza aktualizacja oprogramowania Therm firmy Rittal  - zdjęcie

Najnowsza aktualizacja oprogramowania Therm firmy Rittal

06-11-2019

Odpowiedni klimat wewnątrz szafy sterowniczej to jeden z podstawowych czynników, który decyduje o jej prawidłowym funkcjonowaniu i wydłuża żywotność zainstalowanych w niej urządzeń. W celu doboru najbardziej odpowiednich urządzeń chłodzących dla każdej szafy, firma Rittal opracowała program Therm dedykowany do klimatyzacji szaf sterowniczych, który już dawno zyskał swoich wiernych użytkowników. Jego najnowsza wersja – Therm 6.6 – jest już dostępna online.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3006

Najpopularniejsze tagi