Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuł Dodaj artykuł

Efektywność, na którą zasługujesz

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nową serię aparatury modułowej firmy Schneider Electric - Acti 9.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nową serię aparatury modułowej firmy Schneider Electric - Acti 9.

W ofercie:

• Wyłączniki nadprądowe klasy B i C
• Wyłączniki różnicowoprądowe
• Rozłączniki izolacyjne
• Lampki kotroli faz

Seria Acti 9 charakteryzuje się przede wszystkim łatwym montażem i obsługą przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zatrzask na szynie DIN umożliwia wymianę wyłączników bez usuwania szyny grzebieniowej. Wyłączniki nadprądowe mogą być przystosowane do nowych wymagań, co znacznie ułatwia rozbudowę rozdzielnicy.

Wybierając osprzęt modułowy firmy Schneider Electric możemy być pewni jego skuteczności i bezpieczeństwa przy jednoczesnej prostocie i łatwości w projektowaniu (wyborze) konkretnych elementów.

Mające określone znaczenie numery części pozwalają uniknąć pomyłek i wątpliwości przy zamawianiu lub projektowaniu. Wystarczy jedno spojrzenie, by ustalić typ produktu, liczbę biegunów i parametry:
A9XXX 225 = 2P, 25A

Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Jesteś instalatorem? Prowadzisz firmę elektryczną? Zapytaj o dodatkowy rabat!

Artykuł został dodany przez firmę

MEZOKO.COM - INTERNETOWA HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

Hurtownia elektryczna mezoko.com jest dystrybutorem materiałów elektroinstalacyjnych. Swoim obszarem obejmujemy całą Polskę jak również Europę. Obsługujemy zarówno instalatorów elektrycznych, Klientów hurtowych jak również inwestorów detalicznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły