Artykuł Dodaj artykuł

RELACJA: 10.SPIN - Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Ponad 240 uczestników wzięło udział w jubileuszowym 10 Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych 10.SPIN, które odbyło się w Wiśle 26-27 września.

Ponad 240 uczestników wzięło udział w jubileuszowym 10 Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych 10.SPIN, które odbyło się w Wiśle 26-27 września.

Spotkanie SPIN to coroczne wydarzenie skupiające kluczowych producentów i dostawców rozwiązań oraz projektantów i instalatorów z branży niskich prądów.

W trakcie 10 jubileuszowego SPIN swoje rozwiązania zaprezentowało 20 Partnerów Merytorycznych, wśród nich firmy: 3LOGIC , Axis Communications, C&C Partners Telecom, ASSA ABLOY, iGPM, BKT Elektronik, Draftel, DTS-SYSTEM, Konsorcjum FEN, Microsens, NEC Display Solutions Europe, OPTEX, Xtralis, TAP, UNICARD SA, Veracomp SA, 3M, Honeywell Life Safety Austria, AVAYA, MIWI Urmet.

Wśród Partnerów 10.SPIN gościliśmy firmy, które towarzyszą historii spotkań od 2002 roku: C&C Draftel, Honeywell. Miłym zaskoczeniem jest dla nas wciąż rosnące zainteresowanie spotkaniem ze strony nowych producentów i dostawców takich jak AXIS, Microsens, NEC, ASSA ABLOY. Potwierdza to zarówno rangę, jaką osiągnął SPIN w branży niskich prądów, jak i zaufanie do LOCKUS jako organizatora spotkania– mówi Magdalena Kniszner, Prezes LOCKUS.

Zintegrowane systemy monitoringu i bezpieczeństwa, sterowania oświetleniem, urządzenia do kontroli dostępu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, systemy audiowizualne i Digital Signage to tylko część tematów omawianych w trakcie dwóch, intensywnych dni wykładów i prezentacji.

Jubileuszowa edycja SPIN została wzbogacona o panel ekspercki  poprowadzony przez mł.bryg.mgr inż. Edwarda Skiepko. W trakcie wykładu uczestnicy mieli możliwość poznać kwestie związane z zastosowaniem kabli i przewodów ognioodpornych oraz zasady zasilania urządzeń przeciwpożarowych, na podstawie obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej.

W programie 10 SPIN był również czas na premierę. Firma iGPM przeprowadziła prezentację wykorzystania zdalnego monitoringu urządzeń budynku w ramach systemu informatycznego iGPM służącego do realizacji zadań zarządczych w zakresie zdalnego gospodarowania nieruchomościami, racjonalizacji zużycia mediów oraz rozliczeń z najemcami.

10 SPIN był okazją do  zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy na temat nowatorskich technologii i rozwiązań w branży niskich prądów, – powiedziała Magdalena Kniszner.  Spotkanie było także swoistym forum wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i pogłębiania współpracy.

Merytoryczni partnerzy spotkania swoje rozwiązania prezentowali również na stoiskach wystawienniczych rozmieszczonych na powierzchni ponad 400 m2. Uczestnicy na żywo mogli sprawdzić możliwości prezentowanego sprzętu  oraz zapoznać się z jego funkcjonalnościami.

Więcej informacji o 10SPIN  www.spin.lockus.pl

Podobne artykuły