Artykuł Dodaj artykuł

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych: 14SPIN

21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 14 SPIN: jesienna, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.  

21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 14 SPIN: jesienna, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Podczas 14SPIN kontynuowana będzie idea wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze szeroko rozumianych instalacji niskoprądowych. Kompleksowe rozwiązania kontroli dostępu, monitoringu, przechowywania i zabezpieczania materiału wideo czy zasilania awaryjnego to tylko niektóre z rozwiązań, jakie zostaną przedstawione w trakcie prezentacji merytorycznych.

Nadchodząca edycja odbędzie się w sprawdzonej i cenionej przez Partnerów i uczestników formule łączącej prelekcje, prezentacje ekspertów, wymianę spostrzeżeń w strefie stoisk wystawienniczych oraz specjalny czas poświęcony na integrację i rozmowy biznesowe.

Na dwa dni BUKOVINA Resort stanie się centrum technologii, które prezentować będą Partnerzy 14 SPIN, a wśród nich:

  • ZŁOCI PARTNERZY: Alarmnet z marką Comelit, EL PUK, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital.
  • SREBRNI PARTNERZY: ABB, Action, ASSA ABLOY, BCS, Dahua, DTS SYSTEM z BOSCH, ICS z Vanderbilt, Merawex, Nedap, Polon Alfa, SALTO, TELKOM-TELMOR, Tyco Fire & Security, WAGO.
  • BRĄZOWI PARTNERZY: Extron, Panasonic, Zeto Projekt, TP-Link, W2.

W strefie SPINakolada swoje materiały udostępnią m.in. firmy PRO-SERVICE oraz BITSTREAM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy projektantów instalacji niskoprądowych z rejonu Polski Południowej i Centralnej. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie spin.lockus.pl/rejestracja/

Podobne artykuły