Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuł Dodaj artykuł

Lange Łukaszuk wyłącznym dystrybutorem Scheppach

16-03-2017, 00:00

Scheppach wchodzi na polski rynek i wzmacnia ofertę Lange Łukaszuk - dystrybutora wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi. To kolejna renomowana marka w ofercie firmy. Tylko w ostatnim czasie wprowadziła ona do Polski m.in. elektronarzędzia Panasonic.

Lange Łukaszuk wyłącznym dystrybutorem ScheppachScheppach to wywodząca się z Ichenhausen w południowych Niemczech firma o ponad 80-letnim doświadczeniu. W jej szerokim asortymencie znajduje się ok. 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej czy remontowej. Dzięki nawiązaniu współpracy między Scheppach i firmą Lange Łukaszuk, która została wyłącznym dystrybutorem marki, o atutach sprzętu niemieckiego producenta będą mogli przekonać się także polscy użytkownicy.

Produkty Scheppach są doceniane za niską awaryjność, precyzję wykonania i świetny stosunek jakości do ceny. Dołączenie marki do naszego portfolio znakomicie uzupełnia ofertę przygotowaną z myślą zarówno o profesjonalnych użytkownikach, jak i majsterkowiczach – mówi Jacek Sztorc, product manager marki Scheppach w firmie Lange
Łukaszuk.

W ofercie dystrybutora pojawią się m.in. piły, pilarki, szlifierki stołowe, narzędzia dedykowane obróbce drewna, metalu oraz zastosowaniom budowlanym. Narzędzia Scheppach są dedykowane zarówno majsterkowiczom, jak i rzemieślnikom oraz przedsiębiorstwom produkcyjnym.

Lange Łukaszuk istnieje na polskim rynku od 1987 roku. Obecnie obchodzi 30-lecie działalności. Jest dystrybutorem ponad 20 renomowanych marek narzędziowych i oświetleniowych. Tylko w ostatnim czasie firma wprowadziła na polski rynek m.in. elektronarzędzia akumulatorowe Panasonic. Lange Łukaszuk stale zaopatruje 30 punktów partnerskich oraz 1000 sklepów stacjonarnych i marketów na terenie Polski.

Źródło: LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Artykuł został dodany przez firmę

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły