Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuł Dodaj artykuł

Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach

Modulo LED od Beghelli to niezależna oprawa oświetlenia awaryjnego, która może zostać wmontowana w oprawy oświetlenia podstawowego.

logo Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Modulo LED od Beghelli to niezależna oprawa oświetlenia awaryjnego, która może zostać wmontowana w oprawy oświetlenia podstawowego.

Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarachModulo LED
fot. Beghelli

Oprawy awaryjne swoim kształtem i wielkością często zaburzają estetykę architektonicznych wnętrz. Modulo LED odpowiada na potrzeby minimalistycznych i nowoczesnych miejsc, w których oprócz wysokiej jakości oświetlanej przestrzeni równie ważny jest design montowanych urządzeń. Zminiaturyzowana oprawa od włoskiego producenta, wyposażona w odpowiednie akcesoria, może zostać zamontowana w zwykłych, konwencjonalnych urządzeniach oświetleniowych. Pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia optymalne parametry w przypadku zaniku napięcia, a także jest niewidoczna, dzięki czemu można ją łatwo wpasować w wystrój każdego wnętrza. Modulo LED uruchamia się po odcięciu napięcia głównego i oświetla drogę ewakuacyjną, strefę otwartą lub strefę wysokiego ryzyka. Uniwersalność oprawy kryje się w komplecie specjalistycznych soczewek, dołączanych do każdego urządzenia i stosowanie ich w zależności od potrzeb i miejsca instalacji. Jedna oprawa Modulo LED zapewnia natężenie >1lx w osi drogi ewakuacyjnej, której długość może wynosić nawet powyżej 20m. 

Modulo LED fot. BeghelliModulo LED
fot. Beghelli
Modulo LED fot. BeghelliOprawa oświetlenia awaryjnego w trakcie pracy
fot. Beghelli 

 

Zastosowanie w Modulo LED innowacyjnego akumulatora z serii Titanat daje możliwość wyboru 8-godzinnego czasu autonomii, pracy oprawy w zakresie temperatur od -20°C do +50°C oraz 10-letnią żywotność urządzenia. Rozwiązanie posiada dopuszczenie CNBOP.

Artykuł został dodany przez firmę

Beghelli - Polska Sp. z o.o.

Firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły