Artykuł Dodaj artykuł

Rusza nabór praktykantów i stażystów w Grupie RENEX na rok 2023

Grupa RENEX poinformowała rozpoczęciu naboru praktykantów i stażystów na rok 2023.

 

Grupa RENEX poinformowała rozpoczęciu naboru praktykantów i stażystów na rok 2023.

Grupa RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm dostarczających wsparcie dla branży elektronicznej. Poprzez stworzone przez siebie CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX opracowuje nowe technologie w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Jest partnerem szeregu światowych marek, w tym YAMAHA, JBC, PACE, HELLER, INDIUM, SEC, czy HG-TECH.

Rusza nabór praktykantów i stażystów w Grupie RENEX na rok 2023

 

Ogłoszony nabór dotyczy wszystkich sfer działalności RENEX. Grupa zachęca osoby zainteresowane do kontaktu i oferuje pomoc w dobraniu właściwego działu czy też firmy wchodzącej w skład Grupy do specjalizacji i planów zawodowych zgłaszającej się osoby. Dla chętnych dostępne są zarówno takie obszary jak robotyka, automatyzacja procesów produkcyjnych, montaż pakietów elektronicznych, jak i import, sprzedaż czy doradztwo techniczno-handlowe.

"Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza młode osoby, rozpoczynające swoją ścieżkę zawodową, nie zawsze są w stanie określić już na początku to gdzie chcą być i czym się zajmować. Dlatego w realizowanym przez nas projekcie praktyk i staży staramy się przyjmować jak najmniej sformalizowaną formułę rekrutacji. Bardzo szeroki zakres naszej działalności pozwala nam w ustaleniach z zainteresowanymi osobami, które przejdą proces rekrutacji, dobrać dla nich miejsce w naszej grupie najlepiej odpowiadające ich zainteresowaniom i umiejętnościom. (...) Jesteśmy dumni, że wielu z naszych pracowników zaczynało współpracę z nami w tej formule jeszcze na studiach i dziś zajmują wysokie stanowiska w naszych strukturach." - komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - właściciele Grupy RENEX.

Rusza nabór praktykantów i stażystów w Grupie RENEX na rok 2023

W ramach wspomnianego wcześniej CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX prowadzone są również zaawansowane szkolenia – m.in. z zakresu robotyki i automatyzacji procesów produkcyjnych, a w ramach działalności R&D opracowano m.in. odznaczona godłem TERAZ POLSKA serię robotów REECO.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt email pod adresem: office@renex.pl


O Grupie RENEX

Od 1989 roku firma rozwinęła się z firmy handlowej, dystrybuującej produkty światowych marek do obecnie funkcjonującej rozległej struktury, na którą składa się szereg firm w Polsce i sieć oddziałów zagranicznych. Grupę RENEX tworzą dziś podmioty wyspecjalizowane w zakresie produkcji, sprzedaży i szkoleń.

Kluczową sferą działania i misją Grupy jest obecnie działalność doradcza. W jej ramach Grupa założyła CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX, którego specjaliści wspierają Partnerów i Klientów RENEX w usprawnianiu procesów produkcyjnych, automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstw oraz opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów.

Ponadto w ramach Centrum opracowywane są nowe technologie w zakresie automatyzacji robotycznej, prowadzone prezentacje i testy oferowanych urządzeń i linii technologicznych w działaniu.

Grupa RENEX

W ramach swojej działalności Szkoleniowej jednostka obejmuje CENTRUM SZKOLENIOWE YAMAHA oraz największe Centrum Szkoleniowe dla elektroników w Europie Środkowo-Wschodniej Grupa. Za ich pośrednictwem RENEX dostarcza szerokie spektrum zindywidualizowanych szkoleń z obsługi i programowania robotów oraz ze standardów produkcji i naprawy elektroniki IPC.

Grupa RENEX, najlepszy serwis Yamaha

Pod swoją marką REECO Grupa opracowała, produkuje i dostarcza m.in. meble i odzież zabezpieczające przed powstawaniem wyładowań elektrostatycznych. Produkty te znajdują zastosowanie również poza branżą elektroniczną np. w branży laboratoryjnej czy farmakologicznej. Produkty marki REECO, były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. Dobry Wzór w kategorii Praca.

Grupa RENEX

W ramach swojej działalności badawczo-rozwojowej firma stworzyła również, nagrodzoną godłem TERAZ POLSKA, linię Robotów REECO. Urządzenia te pozwalają na automatyzację przemysłowych procesów lutowania, dozowania, etykietowania oraz innych wynikających z indywidualnych potrzeb klientów.

Pod swoją drugą marką – CLEANROOM – Grupa buduje i serwisuje pomieszczenia czyste szeroko stosowane w branżach medycznej i laboratoryjnej.

RENEX

Wszystko to sprawia, że RENEX pozostaje jedyną na polskim rynku firmą oferującą klientom całościową obsługę w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Mimo ogromnego rozwoju, i ponad 150 pracowników RENEX pozostaje Firmą Rodzinną.

Artykuł został dodany przez firmę

RENEX Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.