Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuł Dodaj artykuł

Gazela Biznesu 2011 i Diament Forbesa 2012 dla ANIRO

Miło nam poinformować, że na początku tego roku ANIRO Grupa Handlowa Sp. z o.o. otrzymała dwie prestiżowe nagrody: po raz pierwszy Gazele Biznesu 2011 oraz poraz kolejny Diament Forbesa 2012.

Miło nam poinformować, że na początku tego roku ANIRO Grupa Handlowa Sp. z o.o. otrzymała dwie prestiżowe nagrody: po raz pierwszy Gazele Biznesu 2011 oraz poraz kolejny Diament Forbesa 2012.

Gazela Biznesu 2011 i Diament Forbesa 2012 dla ANIRORanking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Diamenty Forbesa to ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W tym roku nasza firma zajęła 32 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim (rok 2011 - miejsce 33) wśród firm o przychodach od 5 do 50 mln zł.

Wartość firmy została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia np. wrażliwości na zmiany sezonowe. 

Artykuł został dodany przez firmę

ANIRO Sp. z o.o.

Oferujemy całą gamę wektorowych przemienników częstotliwości o mocy od 0,4kW do 450kW. Urządzenia te zapewniają optymalne sterowanie silnika, zapewniające duży moment obrotowy i szeroki zakres regulacji jego prędkości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły