Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

2014-04-09 - 2014-04-11 Poznań targi

Organizator:
Grupa MTP
Głogowska 14
60-734 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 61 869 20 00
e-mail: info@grupamtp.pl


Adres:

Głogowska 14 60-734 Poznań
wielkopolskie, PolskaDane kontaktowe:

https://www.targisawo.pl/pl/Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  - największym,  odbywającym się raz na dwa lata,  spotkaniu  branży bhp  w Europie Środkowo – Wschodniej, które będzie miało miejsce w Poznaniu, w dniach  9-11 kwietnia 2014 roku.

Targi SAWO bezpośrednio  przyczyniają się  do transferu do zakładów pracy najnowszych rozwiązań podnoszących jakość i bezpieczeństwo  pracy oraz  inspirują wprowadzanie zmian w  zakresie ochrony  przeciwpożarowej   i  ratownictwa. Są więc najlepszym  miejscem  do promocji aktualnych trendów, technologii i nowości.

Wśród odwiedzających targi   dominują szefowie   i pracownicy   służb  BHP i ochrony przeciwpożarowej, przedstawiciele zawodowej  i ochotniczej straży pożarnej, dystrybutorzy, handlowcy i pracodawcy. Atrakcyjny  program wydarzeń – konferencje, warsztaty, spotkania z ekspertami, a także widowiskowe pokazy ratownictwa specjalistycznego - potęguje zainteresowanie  targami ze strony profesjonalnej publiczności i branżowych mediów.

Warto wziąć udział w tym ważnym  międzynarodowym wydarzeniu ( w SAWO 2012 uczestniczyło  224 wystawców z 20 państw)  i  znaleźć się w gronie wiodących  polskich  przedsiębiorstw  oraz uznanych w Europie  producentów  i dystrybutorów  światowych marek.

Zapraszamy - www.sawo.mtp.pl!

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO - zdjęcie

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

26-04-2010 - 29-04-2010 Poznań

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  - największym,  odbywającym się raz na dwa lata,  spotkaniu  branży bhp  w Europie Środkowo – Wschodniej, które będz...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę