Wynik wyszukiwania

 
Firma RENEX już po raz drugi odznaczona tytułem Gazeli Biznesu zdjęcie

Firma RENEX już po raz drugi odznaczona tytułem Gazeli Biznesu

Już drugi rok z rzędu firma RENEX została odznaczona tytułem Gazeli Biznesu – wyróżnieniem przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

Czytaj więcej

 
Gazele Biznesu 2017 dla Relpol S.A. zdjęcie

Gazele Biznesu 2017 dla Relpol S.A.

Firma Relpol otrzymując tytuł Gazele Biznesu 2017 znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw w  rankingu opracowanym przez renomowany dziennik  Puls Biznesu.  Nagroda ta przyznawana jest  firmom wiarygodnym, prężnie działającym, utrzymującym stały wzrost i stabilność ekonomiczną.  

Czytaj więcej

 
BELMA jako członek klubu Gazele Biznesu zdjęcie

BELMA jako członek klubu Gazele Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że Dziennik "Puls Biznesu" potwierdził przynależność BZE "BELMA" S.A. do elitarnego klubu Gazeli Biznesu  - grona najdynamicznej rozwijających się firm.  

Czytaj więcej

 
Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska zdjęcie

Czwarta Gazela Biznesu dla igus Polska

Spółka igus Polska po raz czwarty z rzędu znalazła się na liście Gazel Biznesu, odnotowując wzrost przychodów w 2017 roku o 142,31 proc.  

Czytaj więcej

 
Tytuł Gazeli Biznesu 2015 dla ANIRO po raz 5ty z rzędu zdjęcie

Tytuł Gazeli Biznesu 2015 dla ANIRO po raz 5ty z rzędu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2015.   

Czytaj więcej

 
POLECO platformą biznesu, wiedzy i trendów zdjęcie

POLECO platformą biznesu, wiedzy i trendów

Kompleksowa oferta rozwiązań dla ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, konferencje, spotkania eksperckie, międzynarodowy charakter, a także nowość – strefa spotkań B2B – to tylko to tylko wybrane aspekty nowej odsłony targów POLECO.

Czytaj więcej

 
Róża Biznesu dla Relpol SA zdjęcie

Róża Biznesu dla Relpol SA

Miło nam poinformować, iż nasza firma otrzymała "Żarską Różą Biznesu",  nagrodę przyznaną w kategorii "Gospodarcza Nagroda Specjalna 2016".

Czytaj więcej

 
LUMENexpo 2019 – spotkanie świata nauki i biznesu zdjęcie

LUMENexpo 2019 – spotkanie świata nauki i biznesu

W dniach 23-24 października 2019 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej.

Czytaj więcej

 
Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania zdjęcie

Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania

Zapraszamy do udziału w konferencji "Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania", która odbędzie się 4 marca 2020 w Warszawie. Podczas wydarzenia eksperci przekażą uczestnikom swoją wiedzę i umiejętności z zakresu współczesnych metod zarządzania produkcją. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o aspektach praktycznych zarządzania produkcją i problemach w podejmowaniu optymalnych decyzji menedżerskich.

Czytaj więcej

 
Data Center nowej generacji zdjęcie

Data Center nowej generacji

Priorytetowym kierunkiem rozwoju technologii serwerowych jest obecnie nie tylko zwiększanie wydajności i pojemności. Bardzo istotne są również zagadnienia dotyczące tego jak zmniejszyć koszty infrastruktury, jak odprowadzić więcej ciepła, gdzie szukać oszczędności? Największe zyski przynosi kompleksowa, dobrze opracowana modernizacja serwerowni.

Czytaj więcej

 
APS SA ponownie Gazelą Biznesu zdjęcie

APS SA ponownie Gazelą Biznesu

Automatyka Pomiary Sterowanie SA zdobyła tytuł Gazeli Biznesu 2014 w rankingu Pulsu Biznesu. To czwarte takie wyróżnienie przyznane białostockiej spółce.

Czytaj więcej

 

Ewolucja biznesu: zalety magazynowania energii i efektywność energetyczna

W ostatnich latach rynek energii gwałtownie się rozwija. Zostały dokonane ogromne postępy w sposobie w jaki energia elektryczna jest wytwarzana i dostarczana, a także w jaki sposób monitorujemy zużycie tej energii.

Czytaj więcej

 
APS S.A. Gazelą Biznesu 2013 zdjęcie

APS S.A. Gazelą Biznesu 2013

Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. po raz kolejny znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm w rankingu Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu 2013.

Czytaj więcej

 
POL-ECO-SYSTEM: targowa oferta dla agro-biznesu zdjęcie

POL-ECO-SYSTEM: targowa oferta dla agro-biznesu

Biogaz, biomasa, budownictwo i maszyny komunalne – targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) to dobra okazja do zorientowania się, co aktualnie proponuje rynek dla agro-biznesu.

Czytaj więcej

 
APS SA z tytułem Geparda Biznesu 2013 zdjęcie

APS SA z tytułem Geparda Biznesu 2013

Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie  SA zdobyła tytuł Geparda Biznesu 2013 w konkursie, promującym dynamiczne przedsiębiorstwa. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 184