Wynik wyszukiwania

 
Od września nowe etykiety energetyczne na oświetleniu zdjęcie

Od września nowe etykiety energetyczne na oświetleniu

Nowe etykiety energetyczne na pralkach, pralkosuszarkach, chłodziarkach, zamrażarkach czy zmywarkach są widoczne w sklepach już od 1 marca br. Od 1 września br. zobaczymy je także na lampach i nowoczesnych źródłach światła, które zostały przebadane zgodnie z zasadami nowej klasyfikacji.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo posesji – na co zwrócić uwagę? zdjęcie

Bezpieczeństwo posesji – na co zwrócić uwagę?

Angielskie przysłowie mówi: „Mój dom to moja twierdza”. I ma rację – własny dom i posesja powinny być miejscem, w którym ludzie i ich mienie są bezpieczni, a nieproszeni goście nie mają wstępu. Jak wyposażyć dom i na co zwrócić uwagę, aby ustrzec posesję przez dostępem osób niepowołanych, a mieszkańców przed nieprzewidzianymi wypadkami – oto kilka podpowiedzi.

Czytaj więcej

 
Książka: Bezpieczeństwo energetyczne zdjęcie

Książka: Bezpieczeństwo energetyczne

Publikacja „Bezpieczeństwo energetyczne. Koncepcje, wyzwania, interesy” dotyka aktualnych, ważnych i żywotnych interesów naszego kraju – jego bezpieczeństwa energetycznego, warunkującego sukces Polski w regionie i na świecie.

Czytaj więcej

 
Usługi elektroenergetyczne, jakich potrzebujemy zdjęcie

Usługi elektroenergetyczne, jakich potrzebujemy

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj rzeczywistość bez prądu.

Czytaj więcej

 
Książka: Bezpieczeństwo energetyczne. Koncepcje, wyzwania, interesy zdjęcie

Książka: Bezpieczeństwo energetyczne. Koncepcje, wyzwania, interesy

Publikacja „Bezpieczeństwo energetyczne. Koncepcje, wyzwania, interesy” dotyka aktualnych, ważnych i żywotnych interesów naszego kraju – jego bezpieczeństwa energetycznego, warunkującego sukces Polski w regionie i na świecie.

Czytaj więcej

 
Nowe etykiety energetyczne sprzętu AGD – z myślą o oszczędności zdjęcie

Nowe etykiety energetyczne sprzętu AGD – z myślą o oszczędności

Urządzenia AGD mają znaczący wpływ na bilans energetyczny domu.

Czytaj więcej

 
Nowe etykiety energetyczne - jak je czytać?  zdjęcie

Nowe etykiety energetyczne - jak je czytać?

Na co zwracamy uwagę, decydując się na zakup wybranego AGD do domu?

Czytaj więcej

 
Moduł PROFIsafe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo zdjęcie

Moduł PROFIsafe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo funkcjonalne instalacji i maszyn ma kluczowe znaczenie w praktyce produkcyjnej. Moduł opcji NORD SK TU4-PNS oferowany przez NORD DRIVESYSTEMS pomaga w łatwej implementacji funkcji bezpieczeństwa. 

Czytaj więcej

 
Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa! zdjęcie

Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa!

W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

Czytaj więcej

 
Targi Energetyczne ENERGETICS przełożone na przyszły rok zdjęcie

Targi Energetyczne ENERGETICS przełożone na przyszły rok

Zaplanowane na listopad b.r. Targi Energetyczne ENERGETICS zostały przełożone na przyszły rok.

Czytaj więcej

 
Schneider Electric i Energy Pool łączą technologiczne siły zwiększając bezpieczeństwo energetyczne i obniżając koszty dla odbiorców końcowych zdjęcie

Schneider Electric i Energy Pool łączą technologiczne siły zwiększając bezpieczeństwo energetyczne i obniżając koszty dla odbiorców końcowych

Schneider Electric  - globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce oraz firma Energy Pool zawiązały partnerstwo technologiczne w ramach którego dostarczają technologie z zakresu Demand Response zwiększające bezpieczeństwo systemów energetycznych i redukcję kosztów energii dla odbiorców końcowych.

Czytaj więcej

 
"Bezpieczeństwo przede wszystkim": Tryboproszek do druku w technologii SLS od igus pięciokrotnie przewyższa wymogi w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego zdjęcie

"Bezpieczeństwo przede wszystkim": Tryboproszek do druku w technologii SLS od igus pięciokrotnie przewyższa wymogi w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Materiał do druku 3D iglidur I3 przechodzi próbę ogniową dla materiałów stosowanych w przedziale pasażerskim pojazdów motoryzacyjnych wg. normy FMVSS 302 dla wnętrz pojazdów mechanicznych.

Czytaj więcej

 
Szkolenia na Uprawnienia elektroenergetyczne zdjęcie

Szkolenia na Uprawnienia elektroenergetyczne

W obecnej sytuacji epidemicznej uzyskanie uprawnień elektroenergetycznych, tzw. SEP-owskich możliwe jest w kilku dogodnych formach.

Czytaj więcej

 

Wyłącznik przeciwpożarowy PROJOY – bezpieczeństwo Twojej instalacji fotowoltaicznej

Ochrona przeciwpożarowa instalacji fotowoltaicznych jest bardzo ważnym zagadnieniem, na które kładziony jest coraz większy nacisk. 19 września 2020 weszło w życie rozporządzenie, na mocy którego każdy projekt instalacji powyżej 6,5 kW będzie musiał być uzgodniony z rzeczoznawcą do spraw przeciwpożarowych, co tylko potwierdza istotę bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych.

Czytaj więcej

 
VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy zdjęcie

VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

W dniach 23-24 października 2019 roku, w Hotelu Windsor w Jachrance, odbyła się już VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy. W ciągu dwóch dni na wydarzenie zarejestrowało się łącznie ponad 570 osób! Organizatorzy również w tym roku umożliwili udział w wydarzeniu tym, którzy nie mogli osobiście pojawić się na miejscu – przez dwa dni była prowadzona transmisja LIVE w Internecie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 551