Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMSFLIR SYSTEMS

Wynik wyszukiwania

 
Bezpieczne oświetlenie świąteczne zdjęcie

Bezpieczne oświetlenie świąteczne

Choć bożonarodzeniowe iluminacje świetlne stanowią jeden z najbardziej widowiskowych akcentów dekoracyjnych, ich montaż wymaga przygotowania i spełnienia określonych warunków technicznych. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie ozdób i jak zadbać o efektowne, ale i bezpieczne oświetlenie zewnętrzne.  

Czytaj więcej

 
Świąteczne oświetlenie domu zdjęcie

Świąteczne oświetlenie domu

Choć bożonarodzeniowe iluminacje świetlne stanowią jeden z najbardziej widowiskowych akcentów dekoracyjnych, ich montaż wymaga przygotowania i spełnienia określonych warunków technicznych. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie ozdób i jak zadbać o efektowne, ale i bezpieczne oświetlenie zewnętrzne.  

Czytaj więcej

 
Minimalizacja ryzyka wybuchu w strefach EX dzięki właściwemu doborowi oświetlenia zdjęcie

Minimalizacja ryzyka wybuchu w strefach EX dzięki właściwemu doborowi oświetlenia

Jednym z największych zagrożeń występujących w różnych gałęziach przemysłu jest ryzyko wybuchu. Stopień narażenia na eksplozję wynika bezpośrednio ze specyficznych warunków panujących w danym pomieszczeniu oraz rodzaju procesów, które tam zachodzą. 

Czytaj więcej

 
Wielkomiejskie apartamenty w nowej oprawie świetlnej zdjęcie

Wielkomiejskie apartamenty w nowej oprawie świetlnej

Nowy Jork, Paryż, Londyn… Wspólnym elementem dla tych metropolii są nowoczesne, loftowe apartamenty, projektowane zgodnie z aktualną do dziś maksymą niemieckiej szkoły Bauhaus: „Bóg jest ukryty w szczegółach”.

Czytaj więcej

 
Betonowe rozwiązanie świetlne – lampy firmy Nowodvorski Lighting z kolekcji LAVA i VOLCANO. zdjęcie

Betonowe rozwiązanie świetlne – lampy firmy Nowodvorski Lighting z kolekcji LAVA i VOLCANO.

Nowoczesny, surowy, nieco industrialny styl aranżacji mieszkań staje się coraz bardziej popularny. Pomieszczenia urządzone w tym kanonie wymagają jednak równie innowacyjnych dodatków. 

Czytaj więcej

 
Lampy AXIS marki Nowodvorski Lighting – powiew nowoczesności w minimalistycznej formie zdjęcie

Lampy AXIS marki Nowodvorski Lighting – powiew nowoczesności w minimalistycznej formie

Styl modernistyczny czy industrialny są od dłuższego czasu chętnie wykorzystywane w urządzaniu wnętrz. Nieodzownym elementem takich aranżacji są oprawy świetlne o intrygującym kształcie, wykonane zwykle ze stali. 

Czytaj więcej

 
Wrocławska Hala Stulecia w odświętnej odsłonie świetlnej zdjęcie

Wrocławska Hala Stulecia w odświętnej odsłonie świetlnej

Wrocławska Hala Stulecia, jeden z 14 polskich obiektów na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, zostanie w dniach 18-21 grudnia rozświetlona iluminacją świetlną.

Czytaj więcej

 
II Królewski Festiwal Światła rozświetli Wilanów zdjęcie

II Królewski Festiwal Światła rozświetli Wilanów

Tuż po Nowym Roku Wilanów stanie się najjaśniej świecącym miejscem w Polsce, a może i na świecie! W dniach 4-6 stycznia 2014 r. odbywać się będzie II Królewski Festiwal Światła, w czasie którego iluminacje rozświetlą ogrody pałacowe i charakterystyczne punkty dzielnicy, tworząc magiczną scenerię.

Czytaj więcej

 
Uliczka Braci Philips poprowadzi do Pałacu Królewskiego w Wilanowie zdjęcie

Uliczka Braci Philips poprowadzi do Pałacu Królewskiego w Wilanowie

Podczas III Królewskiego Festiwalu Światła, firma Philips, globalny lider rozwiązań oświetleniowych, stworzy Uliczkę Braci Philips. Będzie to 120-metrowa aleja ozdobiona 600 dynamicznie ziluminowanymi parasolami.

Czytaj więcej

 
Niezrównane wrażenia świetlne dzięki nowemu systemowi Philips Hue Beyond zdjęcie

Niezrównane wrażenia świetlne dzięki nowemu systemowi Philips Hue Beyond

Pierwszy domowy zintegrowany system oświetleniowy zapewniający światło użytkowe, rozproszone i nastrojowe we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych.

Czytaj więcej

 
Teraz możesz rozświetlić najważniejsze obiekty architektoniczne, budynki i mosty za pomocą prostego przesunięcia palcem po ekranie smartfona zdjęcie

Teraz możesz rozświetlić najważniejsze obiekty architektoniczne, budynki i mosty za pomocą prostego przesunięcia palcem po ekranie smartfona

Nowa Aplikacja Scene management od Signify umożliwia osobom zarządzającym oświetleniem sterowanie oświetleniem fasady danego budynku z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili za pomocą smartfona lub tabletu

Czytaj więcej

 
Mechanika sceniczna – co wchodzi w jej skład? zdjęcie

Mechanika sceniczna – co wchodzi w jej skład?

Wydarzenia kulturalne na dużą skalę wymagają specjalnej oprawy. Chodzi tu głównie nie tylko o aranżację sceny, ale także dodatkowe elementy wpływające na wartość widowiskową wydarzenia. 

Czytaj więcej

 
Connect Led zdjęcie

Connect Led

Aluminiowa obudowa, panel LED oraz zastosowany układ optyczny zapewniają doskonałe parametry świetlne.

Czytaj więcej

 
Elegancja w prostej formie -  oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting zdjęcie

Elegancja w prostej formie - oświetlenie z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting

Współczesne elementy wykończeniowe często nawiązują swoją formą do klasycznych, prostych i eleganckich kształtów. Tak jest również w przypadku lamp z kolekcji STRAIGHT WALL marki Nowodvorski Lighting. Z ich pomocą stworzymy aranżacje świetlne, które idealnie skomponują się ze wszystkimi wnętrzami, niezależnie od stylów w jakim są one utrzymane.

Czytaj więcej

 
Znamy zwycięzcę ogólnopolskiego Plebiscytu Miast „Świeć się z Energą”! zdjęcie

Znamy zwycięzcę ogólnopolskiego Plebiscytu Miast „Świeć się z Energą”!

Połczyn-Zdrój został wybrany najładniej oświetlonym miastem w Polsce! To właśnie jego iluminacje świąteczne cieszyły się w tym roku największą sympatią głosujących w VI edycji Plebiscytu Miast „Świeć się z Energą”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 202