Wynik wyszukiwania

 
Jakie oświetlenie wybrać do sypialni? zdjęcie

Jakie oświetlenie wybrać do sypialni?

Najlepsze miejsce do odpoczynku? Bez wątpienia sypialnia, wygodne łóżko i odpowiednio dobrane oświetlenie! Jak świadomie urządzić tę część mieszkania, aby światło współgrało z naszymi potrzebami oraz spełniało wszystkie niezbędne funkcje? Na to pytanie odpowiada ekspert marki AQForm.

Czytaj więcej

 
Wielozadaniowe oświetlenie? RAFTER trim – nowość AQForm zdjęcie

Wielozadaniowe oświetlenie? RAFTER trim – nowość AQForm

Wybierając elementy wyposażenia wnętrza, kierujemy się ich wyglądem oraz funkcjami, jakie będą spełniały w naszym domu. Na przykład kanapa powinna być wygodna, w odpowiednim rozmiarze oraz designie pasującym do aranżacji naszego salonu. Podobnie jest w przypadku oświetlenia. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów producenci podejmują rękawice i projektują oświetlenie oferujące wiele możliwości. Przykładem może być marka AQForm i nowa kolekcja oświetlenia LED - RAFTER trim.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie – biżuteria dla Twojego wnętrza zdjęcie

Oświetlenie – biżuteria dla Twojego wnętrza

Wszystkie kobiety uwielbiają biżuterię! Dlaczego? Rozświetla i upiększa! Czy oświetlenie również może pełnić funkcję takiego elementu we wnętrzu? Zdecydowanie! Dobrze dobrane oprawy mogą odmienić przestrzeń bardziej niż luksusowe meble! Ekspert marki AQForm zdradzi, które oświetlenie wybrać, aby było idealnym elementem dekoracyjnym w naszym mieszkaniu.

Czytaj więcej

 
Barwa, moc i rodzaj: o nich pamiętaj, planując oświetlenie w domu zdjęcie

Barwa, moc i rodzaj: o nich pamiętaj, planując oświetlenie w domu

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie polepsza samopoczucie domowników oraz daje wiele możliwości aranżacyjnych. W okresie jesienno-zimowym, kiedy światło sztuczne włączone jest przez znaczną część dnia, jego prawidłowe rozplanowanie jest szczególnie ważne. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie biurowe dla zdrowia i produktywności zdjęcie

Oświetlenie biurowe dla zdrowia i produktywności

Eksperci przewidują, że Human Centric Lighting - oświetlenie dostosowujące się do pory dnia – stanie się wkrótce w Unii Europejskiej zalecanym normami elementem instalacji. Już dziś jednak, bez formalnych wymagań, coraz częściej znajduje ono zastosowanie w biurach.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie ścienne – nowoczesne kinkiety ze szklaną soczewką zdjęcie

Oświetlenie ścienne – nowoczesne kinkiety ze szklaną soczewką

Ile rodzajów oświetlenia, tyle pytań, które wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy! Czy mają być przede wszystkim funkcjonalne, oświetlać dużą przestrzeń czy być zdecydowanie bardziej dekoracyjne? Wybór oświetlenia jest szeroki, a nowości nie brakuje, na co przykładem jest nowy kinkiet GOLO marki AQForm.

Czytaj więcej

 
Kupujemy nowe oświetlenie zdjęcie

Kupujemy nowe oświetlenie

Czy jest oszczędniejszy od klasycznej żarówki? Oczywiście – znacząco! Czy będzie służył dłużej? Tak – wielokrotnie! Czy bardziej szkodzi oczom? Nie – jeśli kupisz odpowiedni produkt. Jak wybrać odpowiednie źródło światła LED? Oto garść konkretnych podpowiedzi.

Czytaj więcej

 
Seria Indica LED – oświetlenie kierunkowe do każdego rodzaju pomieszczeń zdjęcie

Seria Indica LED – oświetlenie kierunkowe do każdego rodzaju pomieszczeń

Zastosowanie opatentowanej technologii tylnego podświetlenia piktogramu w oprawie kierunkowej od Beghelli zapewnia równomierną luminację na całej jej powierzchni.

Czytaj więcej

 
Inteligentne oświetlenie? Poznaj jego korzyści zdjęcie

Inteligentne oświetlenie? Poznaj jego korzyści

Komfort, bezpieczeństwo i oszczędność – w tych trzech słowach kryje się przepis na nowoczesne oświetlenie przestrzeni wokół domu. Postęp technologiczny sprawia, że po odpowiednie dla siebie rozwiązania może dziś sięgnąć praktycznie każdy.  

Czytaj więcej

 
Nowoczesne oświetlenie ścienne. Jaki kinkiet wybrać? zdjęcie

Nowoczesne oświetlenie ścienne. Jaki kinkiet wybrać?

Światło odgrywa niezwykle ważną rolę w naszej codzienności. Wpływa na nasze samopoczucie, czy też efektywność w pracy. Po ciężkim dniu znacznie lepiej odpoczywamy w lekkim półmroku. Nastrojową atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i wygodę poruszania się z łatwością dostarczy oświetlenie ścienne.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo i komfort: funkcjonalne oświetlenie w magazynach zdjęcie

Bezpieczeństwo i komfort: funkcjonalne oświetlenie w magazynach

Odpowiednio zorganizowane oświetlenie w przestrzeniach magazynowych to nie tylko komfort pracowników, ale także ich bezpieczeństwo. Ponadto energooszczędna instalacja pozwoli wygenerować oszczędności oraz odciąży sieć elektryczną.

Czytaj więcej

 
Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować? zdjęcie

Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować?

Oświetlenie zewnętrzne nie tylko sprawia, że Twój podjazd czy ogród stają się bardziej bezpieczne, ale dodaje im uroku i sprawia, że każdy wieczór nabiera przyjaznej atmosfery. Staje się to nieodłącznym aspektem dekoracyjnym dla każdego, kto posiada zewnętrzną przestrzeń. Dobrze dobrane oświetlenie podkreśla zalety otaczającego miejsca. Nie tylko Ty, ale również Twoi znajomi będą pod wrażeniem efektu.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie sklepowe 2018 – nowe technologie, podsumowania i prognozy zdjęcie

Oświetlenie sklepowe 2018 – nowe technologie, podsumowania i prognozy

Ostatni czas przyniósł wzrost inwestycji w oświetlenie sklepowe. Oprawy LED zastępują świetlówki już nie tylko w delikatesach, ale także w dyskontach. Coraz więcej świadczy też o tym, że - jak na Zachodzie - i w naszych obiektach handlowych zastosowanie znajdą nowoczesne inteligentne systemy zarządzania i optymalizacji.      

Czytaj więcej

 
Dobierz oświetlenie dobrze. Wyjdzie Ci na zdrowie zdjęcie

Dobierz oświetlenie dobrze. Wyjdzie Ci na zdrowie

Wzrok się nie psuje, umysł działa sprawniej, lepiej rozpoznajemy kolory, a prąd nas nie porazi – wszystko to zapewnią odpowiednio dobrane lampy w domu. Jakie parametry brać pod uwagę, kupując oświetlenie?

Czytaj więcej

 
Nastrojowe oświetlenie na jesienne wieczory zdjęcie

Nastrojowe oświetlenie na jesienne wieczory

Kominek i świece – to najlepsze rekwizyty do budowania nastroju w długie, jesienne wieczory. Z pomocą romantykom przychodzą także nowe technologie. Aby stworzyć magiczną atmosferę, wystarczy świadomie sterować efektem świetlnym.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 868