Wynik wyszukiwania

 
Nowość od BEGHELLI – Ekologiczna oraz energooszczędna oprawa biurowa - LED PANEL RTI zdjęcie

Nowość od BEGHELLI – Ekologiczna oraz energooszczędna oprawa biurowa - LED PANEL RTI

Czy można wykonać wysoce estetyczną a jednocześnie w pełni ekologiczną oprawę oświetleniową ?

Czytaj więcej

 
Rzucamy światło na rośliny w stylu „Urban Jungle” zdjęcie

Rzucamy światło na rośliny w stylu „Urban Jungle”

Styl Urban Jungle to prawdziwy hit panujący obecnie w trendach wnętrzarskich. Paulmann, jako marka, która stara się być pionierem w wyznaczaniu trendów, już od dawna ma w swojej ofercie oprawy oświetleniowe oraz źródła światła, które idealnie wpasowują się w ten styl. Poznaj je bliżej!

Czytaj więcej

 
Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach zdjęcie

Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach

Modulo LED od Beghelli to niezależna oprawa oświetlenia awaryjnego, która może zostać wmontowana w oprawy oświetlenia podstawowego.

Czytaj więcej

 
LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - LANGE LIGHT zdjęcie

LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) wprowadza na rynek nową, własną markę - LANGE LIGHT

Ponad 30 lat doświadczenia. Blisko 30 marek o światowej renomie. Ponad 1000 punktów sprzedaży. Ponad 15 tysięcy produktów w magazynie. LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) to symbol jakości, rzetelności i doświadczenia. Z dumą reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Teraz startuje z nową, własną marką – LANGE LIGHT.

Czytaj więcej

 
Oprawa, która działa, jak kamera i domofon zdjęcie

Oprawa, która działa, jak kamera i domofon

Patrzy, świeci, alarmuje, pozwala zobaczyć i usłyszeć, co się dzieje przed domem - takie wsparcie warto mieć. Oprawa LED 14,3 W z kamerą Steinel CAM light to niezwykły strażnik: umożliwia kontrolowanie wszystkiego, co się dzieje przy drzwiach wejściowych. A na dodatek można wszystkim sterować za pomocą smartfonu.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne wnętrze domu projektu pracowni JAI ARCHITEKCI zdjęcie

Nowoczesne wnętrze domu projektu pracowni JAI ARCHITEKCI

Malownicza kotlina jeleniogórska i dom położony na niewielkim spadku. Inwestorzy zapragnęli nowoczesnego wnętrza z duszą, a pracownia JAI ARCHITEKCI postanowiła to marzenie spełnić. Jednym z etapów realizujących założenie nowoczesnej stylistyki wnętrza, był wybór opraw oświetleniowych od marki AQForm.

Czytaj więcej

 
GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie! zdjęcie

GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie!

GTV jest polskim producentem akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED-owego i tradycyjnego, który od ponad 20 lat dostarcza klientom funkcjonalne i designerskie rozwiązania. Jesteśmy marką, która tworzy z myślą o różnorodnych preferencjach klientów, wspiera ich w indywidualnych projektach mieszkaniowych i biurowych, dostarczając rozwiązania, które zapewnią im jakościowe korzystanie z przestrzeni. Dziś produkty oświetleniowe z logo GTV można znaleźć na ponad 50 światowych rynkach.

Czytaj więcej

 
Nowe parametry topowej oprawy LED od Beghelli zdjęcie

Nowe parametry topowej oprawy LED od Beghelli

33 000 lumenów w strumieniu bezpośrednio z oprawy oraz jeszcze mniejsze zużycie energii. Na targach ENERGETAB 2019 Beghelli zaprezentuje nowość z serii H.

Czytaj więcej

 
2019 rokiem innowacji w Beghelli zdjęcie

2019 rokiem innowacji w Beghelli

Rok 2019 upłynął w Beghelli pod znakiem wielu nowości produktowych, a także innowacyjnych rozwiązań, jak Human Centric Lighting czy nowa wersja oprawy H400 LED dedykowanej do obiektów przemysłowych. Włoskiego producenta nie zabrakło również na wielu branżowych wydarzeniach, podczas których zaprezentowana została m.in. odświeżona identyfikacja.

Czytaj więcej

 
Pierwszy obiekt z technologią HCL od Beghelli zdjęcie

Pierwszy obiekt z technologią HCL od Beghelli

Zakończyliśmy modernizację oświetlenia w jednej z sal edukacyjnych w Zespole Szkół i Placówek pn.”Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie. Nowoczesne oprawy LED pracują w technologii Human Centric Lighting.

Czytaj więcej

 
Nowe wykończenie - mleczne szkło. Nowe oprawy od AQForm zdjęcie

Nowe wykończenie - mleczne szkło. Nowe oprawy od AQForm

Subtelny mat czy nowoczesny połysk? Wybór nie jest łatwy, zwłaszcza kiedy we wnętrzach królują również jednolite wykończenia dodatków i satynowe tkaniny. Ilość faktur i wykończeń daje praktycznie nieograniczone możliwości wyboru. Tak jest również w przypadku oświetlenia.

Czytaj więcej

 
Nastrojowe oświetlenie na jesienne wieczory zdjęcie

Nastrojowe oświetlenie na jesienne wieczory

Kominek i świece – to najlepsze rekwizyty do budowania nastroju w długie, jesienne wieczory. Z pomocą romantykom przychodzą także nowe technologie. Aby stworzyć magiczną atmosferę, wystarczy świadomie sterować efektem świetlnym.

Czytaj więcej

 
Beghelli oświetliło pijarskie krypty w Krakowie  zdjęcie

Beghelli oświetliło pijarskie krypty w Krakowie

Na specjalne zamówienie specjaliści Beghelli wykonali projekt oświetlenia awaryjnego oraz podstawowego na szynie w krypcie pod kościołem pijarów w Krakowie. Modernizacja instalacji stała się częścią prowadzonych prac konserwatorskich w podziemiach obiektu.

Czytaj więcej

 
Parking w dobrym świetle – Silesia City Center zdjęcie

Parking w dobrym świetle – Silesia City Center

Beghelli zmodernizowało oświetlenie konwencjonalne na podziemnym parkingu katowickiej galerii handlowej – Silesia City Center.

Czytaj więcej

 
Barwa, moc i rodzaj: o nich pamiętaj, planując oświetlenie w domu zdjęcie

Barwa, moc i rodzaj: o nich pamiętaj, planując oświetlenie w domu

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie polepsza samopoczucie domowników oraz daje wiele możliwości aranżacyjnych. W okresie jesienno-zimowym, kiedy światło sztuczne włączone jest przez znaczną część dnia, jego prawidłowe rozplanowanie jest szczególnie ważne. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 262