Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
Bosch gotowy do skoku technologicznego w obszarze elektromobilności zdjęcie

Bosch gotowy do skoku technologicznego w obszarze elektromobilności

Półprzewodnikowe układy scalone na bazie węglika krzemu zwiększają zasięg pojazdów elektrycznych

Czytaj więcej

 
Kiedy warto zainwestować w układy SZR? zdjęcie

Kiedy warto zainwestować w układy SZR?

Zintegrowanie procesów przemysłowych to obecnie jedna z lepszych form oszczędności w zakładach przemysłowych. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom można usprawnić wszystkie procesy technologiczne. Jednym ze sposobów na integrację systemów jest zastosowanie układów SZR. Czym się one charakteryzują?

Czytaj więcej

 
Miniaturyzacja układów elektronicznych dzięki igłom dozującym zdjęcie

Miniaturyzacja układów elektronicznych dzięki igłom dozującym

Coraz intensywniejsza miniaturyzacja układów elektronicznych nie mogłaby mieć miejsca bez zastosowania specjalistycznych systemów dozowania płynów montażowych, których ważnymi elementami są aplikatory w postaci precyzyjnych igieł dozujących. Dzięki nim możliwe jest nałożenie dokładnie odmierzonej dawki substancji tam, gdzie założyliśmy w projekcie. Jednocześnie umożliwiają one pracę z dużą częstotliwością, co pozwala na znaczne podniesienie wydajności produkcyjnej linii technologicznej, jak całej fabryki.

Czytaj więcej

 
Jak transformować organizację od sztywnej hierarchii do elastyczności  i innowacyjności? - historia transformacji firmy igus i wprowadzenia Układ Solarnego zdjęcie

Jak transformować organizację od sztywnej hierarchii do elastyczności i innowacyjności? - historia transformacji firmy igus i wprowadzenia Układ Solarnego

Marek Wzorek – CEO i założyciel firmy ecoCoach, executive i turkus coach, autor książki „Świat bez hierarchii, czyli jak zarządzać w XXI wieku”, dzieli się fragmentem swojej książki oraz historią transformacji oraz wprowadzenia do firmy igus Układu Solarnego przez Franka Blase.

Czytaj więcej

 
Książka: Projektowanie nieliniowych układów sterowania zdjęcie

Książka: Projektowanie nieliniowych układów sterowania

To unikatowa na polskim rynku wydawniczym publikacja traktująca o skutecznych metodach projektowania nieliniowych układów sterowania, które mogą być stosowane w automatyce przemysłowej, robotyce, sterowaniu ruchem i w wielu innych obszarach automatyki.

Czytaj więcej

 
Manipulator z systemem sterowania jako rozwiązanie pakietowe zdjęcie

Manipulator z systemem sterowania jako rozwiązanie pakietowe

Bardzo dynamiczny układ portalowy płaski EXCH pobija wszystkie rekordy prędkości. Układ jest o 30% szybszy niż jakikolwiek system manipulacyjny działający w układzie kartezjańskim, podczas gdy wstępne koszty są porównywalne. 

Czytaj więcej

 
Książka: Stabilność systemu elektroenergetycznego zdjęcie

Książka: Stabilność systemu elektroenergetycznego

System elektroenergetyczny jest to zbiór urządzeń przeznaczony do wytwarzania, przesyłu, rozdziału, magazynowania i użytkowania energii elektrycznej, połączonych ze sobą w system umożliwiający realizację dostaw energii elektrycznej na terenie kraju w sposób ciągły i nieprzerwany.

Czytaj więcej

 
ABB inwestuje w najnowocześniejszy kablowiec do układania i serwisowania kabli podmorskich zdjęcie

ABB inwestuje w najnowocześniejszy kablowiec do układania i serwisowania kabli podmorskich

Najlepsza w swojej klasie jednostka zwiększy zdolności produkcyjne i poprawi elastyczność operacji na morzu. Na pokładzie zastosowano kluczowe technologie morskie ABB.

Czytaj więcej

 
ABC instalacji, czyli jak układać przewody elektryczne zdjęcie

ABC instalacji, czyli jak układać przewody elektryczne

Punktem wyjścia do stworzenia bezpiecznej i bezawaryjnej instalacji elektrycznej jest starannie przemyślany projekt, uwzględniający potrzeby użytkowników i przewidywane obciążenia. Niebanalną rolę odgrywa w tym przypadku jednak nie tylko odpowiedni dobór, lecz również prawidłowe ułożenie przewodów.

Czytaj więcej

 
Wyzwania związane z integracją elektrowni wykorzystujących energię odnawialną z siecią zdjęcie

Wyzwania związane z integracją elektrowni wykorzystujących energię odnawialną z siecią

Wytwarzanie energii odnawialnej stale rośnie w wyniku polityki promocyjnej i rozwoju technologii pozyskiwania energii odnawialnej.

Czytaj więcej

 
Książka: Automatyka. Napęd elektryczny zdjęcie

Książka: Automatyka. Napęd elektryczny

Trzecia, ostatnia i najważniejsza książka serii poświęconej Automatyce, napisanej przez wybitną postać świata nauki – prof. Andrzeja Dębowskiego. Po „Automatyce – podstawach teorii” oraz „Automatyce – technice regulacji” ostatnią, dopełniającą publikacji serii jest prezentowana książka: „Automatyka – napęd elektryczny”.

Czytaj więcej

 
Nowa generacja zasilanych gazem systemów Panasonic VRF zdjęcie

Nowa generacja zasilanych gazem systemów Panasonic VRF

Panasonic wprowadził do oferty nowe agregaty ECO G GE3 zapewniające wydajne chłodzenie, ogrzewanie, a także produkcję ciepłej wody użytkowej dla dużych obiektów komercyjnych. Ze względu na minimalne zużycie energii elektrycznej systemy te są idealne do projektów z ograniczeniami zasilania.

Czytaj więcej

 
Panasonic z nowymi skrzynkami kontrolnymi dla systemów VRF zdjęcie

Panasonic z nowymi skrzynkami kontrolnymi dla systemów VRF

Panasonic wprowadził do oferty nowe skrzynki kontrolne dla 3-rurowych układów VRF. Są to rozwiązania typu Multi-Port, dostępne w wersjach z 4, 6 i 8 wlotami.

Czytaj więcej

 
W październiku całe Drezno stoi pod znakiem SEMICON Europa 2015. zdjęcie

W październiku całe Drezno stoi pod znakiem SEMICON Europa 2015.

SEMICON to wiodące w Europie targi półprzewodnikowych produktów, materiałów i usług. 

Czytaj więcej

 
Panasonic prezentuje nowe jednostki Mini VRF zdjęcie

Panasonic prezentuje nowe jednostki Mini VRF

Panasonic zaprezentował kompaktowe i jednocześnie wydajne agregaty z linii Mini VRF ECOi. Urządzenia - dostępne w wariantach od 4 do 10 KM - oferują elastyczną instalację, wysokie ciśnienie statyczne i wskaźnik COP do 4,62.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 248