Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
CoRe Test - tani i efektywny test pokryć zabezpieczających płytki drukowane zdjęcie

CoRe Test - tani i efektywny test pokryć zabezpieczających płytki drukowane

Powłoki ochronne przewidziane do nałożenia na płytki drukowane mają za zadanie zabezpieczać zmontowane płytki PCB przed negatywnym wpływem warunków zewnętrznych. Przeprojektowywanie w wyniku wykrycia błędów po nałożeniu powłok jest bardzo kosztowne, a większość dostępnych metod testowania jest droga oraz czasochłonna. Z tych względów firma Zestron opracowała alternatywną, tanią i szybką metodę testowania jakości i wytrzymałości pokryć zabezpieczających, która pozwala na uzyskanie jednoznacznej oceny danej powłoki.

Czytaj więcej

 
Inspekcja wyłączników nadprądowych firmy Schneider Electric zdjęcie

Inspekcja wyłączników nadprądowych firmy Schneider Electric

Fabryka Merlin Gerin w Alès wykorzystuje szybkie systemy inspekcji do kontroli spoin na płytkach kontaktowych osadzonych na bardzo małej przestrzeni. Inspekcje są przeprowadzane na płytkach wyłączników nadprądowych C60 produkowanych przez Schneider Electric.

Czytaj więcej

 
O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi zdjęcie

O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi

Budowa domu, remont mieszkania lub praca w stolarni to rodzaje prac wykonywanych w warunkach, w których pełno jest kurzu, wilgoci i wody. Trzeba uważać, aby nie uszkodzić wiertarek. Lepiej jednak używać narzędzi o wysokim stopniu odporności i skoncentrować się na pracy.

Czytaj więcej

 
Wysokoefektywne systemy RAC Panasonic zapewnią najwyższy komfort chłodzenia i ogrzewania w domach zdjęcie

Wysokoefektywne systemy RAC Panasonic zapewnią najwyższy komfort chłodzenia i ogrzewania w domach

Panasonic Heating and Cooling zapewnia rozwiązania spełniające wszelkie potrzeby gospodarstw domowych dzięki swojej ofercie urządzeń typu RAC.

Czytaj więcej

 
Bramki dostępowe Anybus CompactCom 40-series z certyfikatem dla PROFINET 2.31 zdjęcie

Bramki dostępowe Anybus CompactCom 40-series z certyfikatem dla PROFINET 2.31

Nowe bramki dostępowe Anybus CompactCom 40-series firmy HMS Industrial Networks przeszły proces certyfikacyjny dla PROFINET Version 2.31. Zapewniają kompatybilność z najwyższą klasą zgodności (C) oraz z najwyższą, III klasą netload.  

Czytaj więcej

 
Nowe, jeszcze mniejsze pompy ciepła typu monoblok od Panasonic zdjęcie

Nowe, jeszcze mniejsze pompy ciepła typu monoblok od Panasonic

Firma Panasonic opracowała nowe jednostki Aquarea typu monoblok przeznaczone dla domów jednorodzinnych oraz niewielkich obiektów komercyjnych. 

Czytaj więcej

 
"Bezpieczeństwo przede wszystkim": Tryboproszek do druku w technologii SLS od igus pięciokrotnie przewyższa wymogi w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego zdjęcie

"Bezpieczeństwo przede wszystkim": Tryboproszek do druku w technologii SLS od igus pięciokrotnie przewyższa wymogi w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Materiał do druku 3D iglidur I3 przechodzi próbę ogniową dla materiałów stosowanych w przedziale pasażerskim pojazdów motoryzacyjnych wg. normy FMVSS 302 dla wnętrz pojazdów mechanicznych.

Czytaj więcej

 
3M i IBM autorami innowacyjnej technologii klejenia zdjęcie

3M i IBM autorami innowacyjnej technologii klejenia

Firmy 3M i IBM ogłosiły wspólne opracowanie innowacyjnej technologii klejenia tradycyjnych półprzewodników, a także układów 3D. Ten swoisty „klej” posłuży przy tworzeniu nowoczesnych smartfonów, tabletów czy też wydajnych komputerów i to przy niewielkim poborze energii elektrycznej. Według firmy IBM, produkcja pierwszych rozwiązań zawierających do 100 półprzewodnikowych płytek rozpocznie się już w przyszłym roku.

Czytaj więcej

 
Panasonic z nowymi skrzynkami kontrolnymi dla systemów VRF zdjęcie

Panasonic z nowymi skrzynkami kontrolnymi dla systemów VRF

Panasonic wprowadził do oferty nowe skrzynki kontrolne dla 3-rurowych układów VRF. Są to rozwiązania typu Multi-Port, dostępne w wersjach z 4, 6 i 8 wlotami.

Czytaj więcej

 

Pozytywny odbiór zapowiedzi powstania mapy drogowej ciepła z OZE

Wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii do produkcji ciepła jest istotny z punktu widzenia całej gospodarki. 

Czytaj więcej

 
Rozszerzona oferta modułów Anybus CompactCom zdjęcie

Rozszerzona oferta modułów Anybus CompactCom

Wysoka jakość wykonania, praca w przemysłowych sieciach Ethernet czasu rzeczywistego i różne formaty (Chip, Brick, Module) to kluczowe elementy nowej, rozszerzonej oferty modułów Anybus CompactCom.

Czytaj więcej

 
„Będę potrzebować fajnej obudowy…” I co dalej? zdjęcie

„Będę potrzebować fajnej obudowy…” I co dalej?

Mamy pomysł na nowe urządzenie. Wiemy „co ma robić”, w jakim miejscu będzie instalowane. 

Czytaj więcej

 
Wiatr przemian zdjęcie

Wiatr przemian

Chociaż Dania nadal wiedzie prym na rynku energetyki wiatrowej, to coraz silniejsza konkurencja innych krajów wymusiła na czołowym duńskim producencie komponentów zwiększenie produktywności poprzez zastosowanie nowatorskich narzędzi.

Czytaj więcej

 
PrevaLED – już czas na Ledy w oświetleniu ogólnym zdjęcie

PrevaLED – już czas na Ledy w oświetleniu ogólnym

Któż z nas oświetleniowców nie zadaje sobie dziś pytania o sens stosowania diod świecących w tzw. oświetleniu ogólnym? Któż nie boryka się z problemem pozyskania na rynku dobrego, rzetelnego rozwiązania w oparciu o technologię LED, które mogłoby stanowić alternatywę dla konwencjonalnych rozwiązań oświetleniowych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 14