Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
CoRe Test - tani i efektywny test pokryć zabezpieczających płytki drukowane zdjęcie

CoRe Test - tani i efektywny test pokryć zabezpieczających płytki drukowane

Powłoki ochronne przewidziane do nałożenia na płytki drukowane mają za zadanie zabezpieczać zmontowane płytki PCB przed negatywnym wpływem warunków zewnętrznych. Przeprojektowywanie w wyniku wykrycia błędów po nałożeniu powłok jest bardzo kosztowne, a większość dostępnych metod testowania jest droga oraz czasochłonna. Z tych względów firma Zestron opracowała alternatywną, tanią i szybką metodę testowania jakości i wytrzymałości pokryć zabezpieczających, która pozwala na uzyskanie jednoznacznej oceny danej powłoki.

Czytaj więcej

 
Producenci narzędzi zaskakują technologią zdjęcie

Producenci narzędzi zaskakują technologią

Dopasowująca się do dłoni rękojeść, stal wytrzymująca najcięższe testy i warstwa ochronna, która czyni klucze wręcz niezniszczalnymi. To jedne z najciekawszych narzędziowych technologii. Co dają profesjonalistom?  

Czytaj więcej

 
Jak prawidłowo ściągnąć izolację z kabla zdjęcie

Jak prawidłowo ściągnąć izolację z kabla

Łączenie kabli czy podłączanie ich do rozmaitych urządzeń zwykle wymaga zdjęcia osłony na końcówkach. Ważne, by przy tej okazji nie uszkodzić metalowych przewodów, bo to mogłoby doprowadzić do poważnej awarii. By temu zapobiec, trzeba korzystać z precyzyjnie dobranych, profesjonalnych ściągaczy izolacji.

Czytaj więcej

 
Komputery z powłoką z Teflonu zdjęcie

Komputery z powłoką z Teflonu

Pokryta powłoką teflonową obudowa komputerów ESAWARE zwiększa odporność na działanie agresywnych substancji, a specjalnie zaokrąglone krawędzie przedniego panelu ułatwiają utrzymanie higieny.

Czytaj więcej

 
Podgrzewacz CWU z wysoko wydajną pompą ciepła  zdjęcie

Podgrzewacz CWU z wysoko wydajną pompą ciepła

Nowa pompa ciepła Panasonic do podgrzewania wody jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu. Dostępne w wariantach 200 lub 270 litrów, pompy zapewniają wysoką wydajność na poziomie A+ i zmniejszony o 75% pobór energii w porównaniu z tradycyjnymi elektrycznymi urządzeniami do ogrzewania wody.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza nową serię chillerów ECOi-W zdjęcie

Panasonic wprowadza nową serię chillerów ECOi-W

Panasonic Heating and Cooling ogłosił nową serię - chillery ECOi-W. Rozwiązanie spełni potrzeby hoteli, obiektów handlowych i przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton zdjęcie

Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton

Firma Eaton opracowała serię produktów SafeLite o pełnej zgodności z dyrektywą EC i normą EN, która ułatwi pracę projektantom instalacji oświetleniowych. Seria ta jest połączeniem wszechstronności, łatwej instalacji i niskich kosztów eksploatacji, ponieważ oprawy eliminują potrzebę regularnej wymiany lamp i zmniejszają zużycie energii.

Czytaj więcej

 
Oznaczenia przewodów instalacyjnych zdjęcie

Oznaczenia przewodów instalacyjnych

W chwili obecnej na rynku możemy znaleźć ogromny wybór przewodów instalacyjnych. Każdy z nich posiada specyficzne parametry i jest dedykowany do określonych zadań. Odpowiedni dobór przewodu daje gwarancję, że projektowana instalacja będzie działać niezawodnie przez długie lata. Dlatego warto poznać podstawowe oznaczenia przewodów instalacyjnych, które opisują nie tylko ich budowę, ale także przeznaczenie.

Czytaj więcej

 
Sieci elektryczne na placach budowy zdjęcie

Sieci elektryczne na placach budowy

Prawidłowe zabezpieczenie przewodów elektrycznych na placach budowy niejednokrotnie stanowi kwestię, która jest bagatelizowana przez pracowników. Najważniejszym dokumentem na budowie jest plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ). 

Czytaj więcej

 
Premiera przemiennika częstotliwości ODE-3 w stopniu ochrony IP66 z możliwością instalacji na zewnątrz budynku na targach w Hanowerze zdjęcie

Premiera przemiennika częstotliwości ODE-3 w stopniu ochrony IP66 z możliwością instalacji na zewnątrz budynku na targach w Hanowerze

Nowa seria przemiennika częstotliwości ODE-3 w stopniu ochrony IP66 z możliwością instalacji na zewnątrz budynku została zaprezentowana przez firmę Invertek Drives na targach Hannover Messe 2018 w. (Hala 14. Stoisko K11, 23-27 kwietnia 2018 r.).

Czytaj więcej

 
Polskie Normy dotyczące branży elektrycznej -  wrzesień 2018 zdjęcie

Polskie Normy dotyczące branży elektrycznej - wrzesień 2018

Zestawienie Polskich Norm dotyczących branży elektrycznej - wrzesień 2018

Czytaj więcej

 
Pierwszy system profilowania temperatury do pokrywania próżniowego paneli fotowoltaicznych CIGS zdjęcie

Pierwszy system profilowania temperatury do pokrywania próżniowego paneli fotowoltaicznych CIGS

Firma Datapaq opracowała dedykowany system profilowania temperatury dla producentów paneli fotowoltaicznych CIGS (copper indium gallium selenide).

Czytaj więcej

 
Axiocontrol - nowa generacja sterowników firmy Phoenix Contact zdjęcie

Axiocontrol - nowa generacja sterowników firmy Phoenix Contact

Łatwe uruchamianie, natychmiastowe i trwałe udostępnianie danych procesów, jak również długi okres trwałości oraz niezawodność to niezwykle ważne czynniki, mające wpływ na jakość elementów służących do automatyzacji.

Czytaj więcej

 
Czym powinna charakteryzować się rozdzielnica średniego napięcia? zdjęcie

Czym powinna charakteryzować się rozdzielnica średniego napięcia?

Instalacje elektroenergetyczne potrzebują sprawdzonych i wysokiej jakości rozwiązań – tylko to jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo korzystania z elektryczności.  

Czytaj więcej

 
Przewody - rodzaje i zastosowanie w przemyśle zdjęcie

Przewody - rodzaje i zastosowanie w przemyśle

Bardzo często można spotkać się z utożsamianiem pojęć "przewód" i "kabel" - dla przeciętnego Kowalskiego są to bowiem synonimy, używane zamiennie na oznaczenie tego samego przedmiotu. Specjaliści zajmujący się układaniem instalacji elektrycznych różnego rodzaju wiedzą jednak doskonale, że kable i przewody to nie to samo - wprawdzie każdy kabel jest przewodem, ale już nie każdy przewód jest kablem. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 33