Wynik wyszukiwania

 

ENERGETYKA SŁONECZNA CIEPLNA

Wyjazd Studyjny polskiej delegacji Saksonia, Turyngia, Brandenburgia 23- 26 maja 2011

Czytaj więcej

 
Zasilanie awaryjne w domu jednorodzinnym zdjęcie

Zasilanie awaryjne w domu jednorodzinnym

Agregat prądotwórczy, czyli generator, świetnie sprawdzi się w przypadku przerw lub zakłóceń w dostawie prądu. Urządzenie można też wykorzystać podczas wyjazdów za miasto.

Czytaj więcej

 
Jak wygląda zapotrzebowanie na pracę elektryka w Gdańsku? zdjęcie

Jak wygląda zapotrzebowanie na pracę elektryka w Gdańsku?

Rynek pracy w naszym kraju w ciągu ostatnich lat zmienił się diametralnie. Wiele osób nie używa nawet stwierdzenia rynek pracy - a rynek pracownika.

Czytaj więcej

 
Panasonic ogłosił konkurs dla najlepszych instalatorów zdjęcie

Panasonic ogłosił konkurs dla najlepszych instalatorów

Rusza „Lato z pompami ciepła Panasonic”, czyli konkurs dedykowany instalatorom. Każdy, kto dokona zakupu pomp ciepła z grupy Aquarea, PACi lub klimatyzatorów domowych RAC będzie miał szansę wygrać wyjazd do Walencji lub telewizor LCD.

Czytaj więcej

 
Znamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Panasonic PRO AWARDS zdjęcie

Znamy zwycięzców trzeciej edycji konkursu Panasonic PRO AWARDS

Panasonic ogłosił zwycięzców trzeciej edycji konkursu PRO Awards. Nagrody są wyróżnieniem dla najlepszych projektów z całej Europy wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating and Cooling, wyróżniających się m.in. pod względem estetyki, innowacyjności i efektywności energetycznej.  

Czytaj więcej

 
Całe światło na złodzieja! zdjęcie

Całe światło na złodzieja!

Właścicieli domu nie ma, złodzieje harcują. Zabronić tego nie sposób, ale można włamywaczom radykalnie uprzykrzyć życie, by ich zniechęcić do kradzieży. Jednym z rozwiązań są czujki ruchu, które włączą światło, gdy ktoś spróbuje się wedrzeć na posesję.  

Czytaj więcej

 
Druga edycja PRO Awards: Panasonic wybrał najlepsze projekty zdjęcie

Druga edycja PRO Awards: Panasonic wybrał najlepsze projekty

Firma Panasonic ogłosiła zwycięzców drugiej edycji konkursu PRO Awards – na najlepsze projekty z Europy wykorzystujące systemy Panasonic Heating & Cooling. 

Czytaj więcej

 
Smart – słowo roku 2019! zdjęcie

Smart – słowo roku 2019!

Co wiemy o 2019? Analitycy twierdzą, że będzie to „SMARTny” rok, a innowacje znane z filmów science-fiction trafią do naszych kuchni, pomogą nam przyrządzić obiad, ustawią idealną temperaturę w salonie i przypomną o liście zakupów przed wyjściem z domu.

Czytaj więcej

 
Mądry Polak po szkodzie? zdjęcie

Mądry Polak po szkodzie?

Wakacje to okres beztroskiego odpoczynku i długich wyjazdów. Niestety, to też idealny czas dla złodziei i włamywaczy. Z sondaży wynika, że więcej niż 70 proc. Polaków boi się o bezpieczeństwo własnego mieszkania w trakcie urlopu.

Czytaj więcej

 
Konkurs Panasonic Pro Awards: zgłoś swój projekt do końca października zdjęcie

Konkurs Panasonic Pro Awards: zgłoś swój projekt do końca października

Panasonic przedłużył termin składania projektów do konkursu Pro Awards 2016. Wszyscy instalatorzy, architekci, konsultanci, dystrybutorzy i inżynierowie mogą zgłosić swoje na najlepsze prace wykorzystujące rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling jeszcze do 31 października.

Czytaj więcej

 
Gdańskie Dni Elektryki 2017 oraz wydarzenia towarzyszące zdjęcie

Gdańskie Dni Elektryki 2017 oraz wydarzenia towarzyszące

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk już po raz 42. zorganizowało Gdańskie Dni Elektryki. GDE oraz wydarzenia mu towarzyszące, odbywały się w dniach 26-28 października 2017r. i miały miejsce w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz Hotelu Focus Premium Gdańsk.

Czytaj więcej

 
Polski projekt wśród zwycięzców w konkursie Panasonic PRO Awards zdjęcie

Polski projekt wśród zwycięzców w konkursie Panasonic PRO Awards

Dom pasywny H1, zaprojektowany przez polską firmę Procyon, został nagrodzony w pierwszej edycji międzynarodowego konkursu Panasonic PRO Awards. 

Czytaj więcej

 
Rusza pierwsza edycja konkursu Panasonic PRO Awards zdjęcie

Rusza pierwsza edycja konkursu Panasonic PRO Awards

Panasonic ogłosił rozpoczęcie pierwszej edycji konkursu PRO Awards, skierowanego do architektów, konsultantów, dystrybutorów, inżynierów i instalatorów systemów klimatyzacyjnych. 

Czytaj więcej

 
Grupa Zamel Cet w Omanie i Dubaju zdjęcie

Grupa Zamel Cet w Omanie i Dubaju

W dniach od 8 do 10 lutego 2009 r. w Dubaju obyły się tragi Middle East Electricity. Grupa Zamel Cet już po raz kolejny uczestniczyła w tej prestiżowej wystawie. Wyjazd zaowocował nowymi zamówieniami z wielu krajów regionu oraz nawiązaniem nowych, ciekawy

Czytaj więcej

 
Zimowe oszczędności w wersji smart zdjęcie

Zimowe oszczędności w wersji smart

Co roku podczas zimy koszty utrzymania naszego mieszkania czy domu szybują w górę. Niskie temperatury i mała ilość dziennego światła zmuszają nas do „podkręcenia” grzejników i większego zużycia prądu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23