Stäubli Łódź Sp. z o.o.
FLIR SYSTEMSFLIR SYSTEMS

Artykuł Dodaj artykuł

Przemienniki częstotliwości LS - seria S100 o mocy do 75 kW w ofercie ANIRO !

Od listopada bieżącego roku, firma ANIRO Sp. z o.o. rozszerza swoją ofertę handlową o nowoczesną gamę przetwornic częstotliwości serii S100 o mocy do 75 kW.

Od listopada bieżącego roku, firma ANIRO Sp. z o.o. rozszerza swoją ofertę handlową o nowoczesną gamę przetwornic częstotliwości serii S100 o mocy do 75 kW.

Przemienniki częstotliwości LS - seria S100 o mocy do 75 kW w ofercie ANIRO !Falownik jest następcą istniejącej, bardzo popularnej serii, ogólnego przeznaczenia IG5A.

Istotną cechą S100 są zmniejszone gabaryty - w stosunku do IG5A nawet o 40%. Możliwa będzie również instalacja falowników jeden obok drugiego co pozwala na ogromne oszczędności miejsca w szafie sterowniczej.

W standardzie znajduje się wbudowany filtr EMC kategorii C3 oraz dławik w obwodzie DC, który pozytywnie wpływa na współczynnik THDI. Technologia Dual Cpu umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę silnika i szybkie przetwarzanie danych. Wewnętrzna magistrala danych CAN odpowiednio wpływa na wrażliwość urządzenia na zakłócenia. Wbudowane wejście STO, zgodne z o EN61508, SIL2, kategoria stopu 0.

Falownik obsługiwać będzie, podobnie jak seria IS7 dwa rodzaje obciążeń: zmienno oraz stałomomentowe, dzięki czemu można dobierać falownik mocowo typoszereg niżej, aniżeli wskazuje na to moc napędu (pompy i wentylatory).

Jednostki do mocy 22kW dostępne są również w stopniu ochrony IP66.

Artykuł został dodany przez firmę

ANIRO Sp. z o.o.

Oferujemy całą gamę wektorowych przemienników częstotliwości o mocy od 0,4kW do 450kW. Urządzenia te zapewniają optymalne sterowanie silnika, zapewniające duży moment obrotowy i szeroki zakres regulacji jego prędkości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły