Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2021

Najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu elektrycznego, automatyki i systemów zabezpieczeń po raz 19-sty w Warszawie!

Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2021

Najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu elektrycznego, automatyki i systemów zabezpieczeń po raz 19-sty w Warszawie!

To będzie wielkie wydarzenie, najważniejsze wydarzenie w branży roku 2021

Targi ELEKTROTECHNIKA 2021, Targi ŚWIATŁO 2021 i Targi AUTOMATICON 2021 odbędą się w jednym miejscu i w jednym czasie – tj. w dniach 19-21 maja 2021 na terenie EXPO XXI w Warszawie. Organizacja tych trzech imprez w jednym miejscu i czasie da możliwość spotkania się wszystkim związanym z branżą elektrotechniczną, teletechniczną, elektroniczną i oświetleniową oraz aktywnego włączenia się w towarzyszący targom program konferencyjno-szkoleniowy.

Spotkania skierowane są do projektantów, wykonawców, inspektorów nadzoru, producentów, instalatorów, służb eksploatacji operatorów energetycznych, audytorów energetycznych, kadry zarządzającej, służb eksploatacji i utrzymania ruchu w różnego rodzaju zakładach i spółdzielniach produkcyjnych, przedsiębiorców, pracowników urzędów gmin (miast) i starostw powiatowych, zarządców obiektów komunalnych, służb eksploatacji obiektów biurowych oraz obiektów magazynowych i centrów logistycznych, przedstawicieli działów inwestycji, przedstawicieli działów technicznych i bhp, przedstawicieli placówek oświatowych, przedstawicieli eksploratorów obiektów służby zdrowia, kierowników obiektów sportowych, deweloperów oraz studentów kierunków elektrotechnicznych.

Na terenie Targów ELEKTROTECHNIKA 2021 powstaną dodatkowe specjalne strefy: OZE, INSTALACJI ODGROMOWYCH i PRZECIWPRZEPIĘCIOWYCH, ELEKTROMOBILNOŚCI, AUTOMATYKI, INNOWACJI I WYNALAZKÓW i TELETECHNIKI.
Na terenie Targów ŚWIATŁO 2021 powstanie specjalna Strefa OŚWIETLENIA TERENÓW PUBLICZNYCH oraz Strefa WNĘTRZE OTWARTE poświęcona zieleni i naturze w połączeniu z automatyką i smart technologiami.

19 maja odbędzie się spotkanie Jednostek Samorządu Terytorialnego poświęcone gospodarce energetycznej w zakresie oświetlenia, OZE i elektromobilności na terenie miast i gmin.
Zorganizowany zostanie również Dzień Mazowieckiego Inżyniera Budownictwa.

Targi w Warszawie to nie tylko wystawa ale płaszczyzna kontaktów, innowacji i kreatywnych działań na styku producent – odbiorca. Taka formuła stwarza nowe możliwości zarówno dla producentów produktów i innowacyjnych rozwiązań jak i ich odbiorców. To tutaj odwiedzający znajdą niezbędne informacje i inspiracje do realizacji nowych projektów jak i niezbędnych działań modernizacyjnych.

Artykuł został dodany przez firmę

Agencja SOMA sp.j.

Podstawowym obszarem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych targów o charakterze branżowym głównie w obszarze oświetlenia, designu, wyposażenia wnętrz, elektrotechniki, automatyki teletechniki i czystej energii.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły