Artykuł Dodaj artykuł

Panasonic zaprasza na webinar pt.: Jak zoptymalizować pracę klimatyzacji i ogrzewania w budynkach?

Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższy wtorek, 28 czerwca br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracji.

Wydarzenie online rozpocznie się w najbliższy wtorek, 28 czerwca br., o godz. 10:00. Zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

Panasonic zaprasza projektantów HVAC na kolejny webinar. Zaprezentujemy ciekawe case study czołowej sieci fast-food, na którego podstawie wytłumaczymy, jak właściwie zoptymalizować instalację klimatyzacji i ogrzewania w obiektach handlowo-usługowych.

Pokażemy, czego unikać przy projektowaniu takich systemów oraz wskażemy na przykładzie konkretntych urzadzeń, jak dobierać parametry akustyczne, jakie rozwiązania w zakresie sterowania sprawdzą się najlepiej. Porozmawiamy o sprawnościach energetycznych i nietypowych możliwościach wykorzystania urządzeń.

Panasonic zaprasza na webinar pt.: Jak zoptymalizować pracę klimatyzacji i ogrzewania w budynkach?

Artykuł został dodany przez firmę

Panasonic Marketing Europe Gmbh

Panasonic Corporation jest jednym z największych producentów elektroniki konsumenckiej i przemysłowej na świecie. Zatrudnia ponad 300 000 osób i wytwarza około 15 000 rodzajów produktów sprzedawanych na całym świecie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.