Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
Elektroklub na MEZOKO.COM zdjęcie

Elektroklub na MEZOKO.COM

Elektroklub to nowy program lojalnościowy dla Instalatorów i Elektryków. Partnerami Programu są: Philips Lighting, Schneider Electric i NKT cables. Uczestnicy nagradzani są za zakupy wybranych produktów z logiem partnera oraz za odbyte szkolenia. Zakupów można dokonywać we wszystkich hurtowniach biorących udział w Programie – punkty za zakupy będą przesyłane automatycznie do systemu Elektroklubu. W każdym momencie, logując się na swoje indywidualne konto na stronie www.elektroklub.pl Uczestnik Programu może sprawdzić ilość przyznanych punktów, jak również wziąć udział w szkoleniach on-line organizowanych przez Partnerów Programu.

Czytaj więcej

 
GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie! zdjęcie

GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie!

GTV jest polskim producentem akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED-owego i tradycyjnego, który od ponad 20 lat dostarcza klientom funkcjonalne i designerskie rozwiązania. Jesteśmy marką, która tworzy z myślą o różnorodnych preferencjach klientów, wspiera ich w indywidualnych projektach mieszkaniowych i biurowych, dostarczając rozwiązania, które zapewnią im jakościowe korzystanie z przestrzeni. Dziś produkty oświetleniowe z logo GTV można znaleźć na ponad 50 światowych rynkach.

Czytaj więcej

 
Aparatura modułowa i rozdzielnice dla budownictwa mieszkaniowego od Schneider Electric! zdjęcie

Aparatura modułowa i rozdzielnice dla budownictwa mieszkaniowego od Schneider Electric!

W swojej ofercie firma Schneider Electric posiada serię aparatury modułowej K60, która idealnie sprawdza się w zabezpieczeniu instalacji w budownictwie mieszkaniowym: blokach mieszkaniowych czy domach jednorodzinnych. Funkcjonalność aparatury modułowej pozwala na zastosowanie jej również w bardziej wymagających aplikacjach typowych dla nowoczesnych instalacji elektrycznych.

Czytaj więcej

 
Złączki WAGO 221 zdjęcie

Złączki WAGO 221

Prosta i naturalna obsługa złączek WAGO serii 221 sprawia, że praca z przewodami – zarówno z żyłą z drutu jednolitego, jak również żyłą z plecionej linki miedzianej jest banalnie prosta.

Czytaj więcej

 
3 lata gwarancji dla elektronarzędzi, urządzeń, ładowarek i akumulatorów Graphite! zdjęcie

3 lata gwarancji dla elektronarzędzi, urządzeń, ładowarek i akumulatorów Graphite!

Od 1 sierpnia producent elektronarzędzi i akcesoriów GRAPHITE, będąc pewnym jakości swoich produktów wprowadza program 3-letniej gwarancji "bez dodatkowych wymagań i gwiazdek".

Czytaj więcej

 
Seria Sedna Schneider Electric – gniazda i łączniki w nowoczesnym wydaniu! zdjęcie

Seria Sedna Schneider Electric – gniazda i łączniki w nowoczesnym wydaniu!

Planujesz remont? Zastanawiasz się jakie gniazda i włączniki wybrać do swojego domu, mieszkania? To ważna decyzja. Od tego jaki osprzęt elektroinstalacyjny wybierzesz, zależy Twój komfort i wygoda Twojej rodziny. Powinieneś móc podłączyć kino domowe, naładować telefon, oświetlić schody lub chociażby stworzyć dobry nastrój dzięki odpowiednim ściemniaczom. A dodatkowo jeszcze wybrane gniazda, łączniki czy ściemniacze powinny po prostu Ci się podobać. W zależności od możliwości i potrzeb, możesz pozwolić sobie na dobry smak we własnym domu!

Czytaj więcej

 
Gniazda podwójne z serii Asfora Schneider Electric do systemu ramkowego  zdjęcie

Gniazda podwójne z serii Asfora Schneider Electric do systemu ramkowego

Brak wolnego gniazdka elektrycznego w domu wtedy, gdy najbardziej jest ono potrzebne? Teraz już nie musisz o to się martwić. Nowe gniazdo podwójne Asfora zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. W salonie bez problemu podłączysz nie tylko telewizor z kinem domowym, odtwarzacz płyt DVD, Blue-ray lub konsolę. W sypialni gniazdo podwójne pozwoli na podłączenie jednoczenie telefonu do ładowania, ale też podpięcie lamki nocnej. Natomiast w kuchni obok czajnika bez problemu może stanąć kuchenka mikrofalowa, wielofunkcyjny robot kuchenny czy sokowirówka.

Czytaj więcej

 
One.platform Berker by Hager – jeden mechanizm możliwości zdjęcie

One.platform Berker by Hager – jeden mechanizm możliwości

One.platform to innowacyjny system Berker by Hager, który opiera się na unifikacji mechanizmów gniazd i łączników z ramkami i elementami centralnymi większości serii Berkera.

Czytaj więcej

 
Ograniczniki przepięć Eaton - ochrona Twojego domu przed wyładowaniami atmosferycznymi zdjęcie

Ograniczniki przepięć Eaton - ochrona Twojego domu przed wyładowaniami atmosferycznymi

Każdego roku w Polsce przypada średnio od 15 (na północy kraju) do 30 (na południu) dni burzowych. I choć ta liczba w porównaniu z ilością wszystkich dni w roku nie jest imponująca, to wystarczy jedno uderzenie pioruna w instalację elektryczną by wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne uległy uszkodzeniu. Dlatego dobór odpowiedniego zabezpieczenia chroniącego nasz dom przed skutkiem wyładowań okazuje się kluczowy.

Czytaj więcej

 
Wpływ światła na człowieka - norma bezpieczeństwa fotobiologicznego zdjęcie

Wpływ światła na człowieka - norma bezpieczeństwa fotobiologicznego

Podczas zakupu żarówki lub oprawy oświetleniowej bierzemy pod uwagę różne parametry: temperaturę barwową (K), ilość światła (lm), wskaźnik oddawania barwy (Ra). Lecz oprócz powyższych parametrów, czy coś jest jeszcze istotne? Może coś, co wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie / zdrowie? Czy wszystkie informacje na temat konkretnego produktu znajdą się na karcie katalogowej oprawy czy źródła?

Czytaj więcej

 
Zaufane Opinie 2017 zdjęcie

Zaufane Opinie 2017

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym Klientom za oddanie swojego głosu w programie Zaufane Opinie!

Czytaj więcej

 
ASFORA - nowa seria gniazdek i wyłączników Schneider zdjęcie

ASFORA - nowa seria gniazdek i wyłączników Schneider

Nowa seria osprzętu Schneider, która zakresem oferowanych produktów jest w stanie sprostać wymaganiom zarówno Klientów końcowych jak również instalatorów i developerów.

Czytaj więcej

 
Automatyka do bram - napędy firmy FAAC zdjęcie

Automatyka do bram - napędy firmy FAAC

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty asortymentu firmy FAAC - czołowego producenta automatyki do bram przesuwnych, bram skrzydłowych oraz bram garażowych.  

Czytaj więcej

 
Gniazda, wyłączniki i ściemniacze. Co więcej? zdjęcie

Gniazda, wyłączniki i ściemniacze. Co więcej?

Pod pojęciem osprzętu elektrycznego rozumiemy pomocnicze urządzenia, które służą do prawidłowego działania instalacji elektrycznej. Są to m.in. gniazda, łączniki i ściemniacze. 

Czytaj więcej

 
Promocja HAGER - Zrób zakupy za minimum 1000 zł i odbierz nagrodę! zdjęcie

Promocja HAGER - Zrób zakupy za minimum 1000 zł i odbierz nagrodę!

Nagradzamy Klientów dokonujących zakupu aparatury modułowej i osprzętu firmy HAGER POLO!

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23