Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
HOTELE, BIUROWCE, GALERIE HANDLOWE 2020 (Bezpłatna konferencja ON-LINE). Czy czeka nas touchless solutions na szeroką skalę? zdjęcie

HOTELE, BIUROWCE, GALERIE HANDLOWE 2020 (Bezpłatna konferencja ON-LINE). Czy czeka nas touchless solutions na szeroką skalę?

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie architektury, projektowania i budowy przestrzeni komercyjnych o charakterze biurowo-handlowym, hotelowym czy użyteczności publicznej - nie przegap tego wydarzenia. 30 lipca 2020 HOTELE, BIUROWCE, GALERIE HANDLOWE 2020 (Bezpłatna konferencja ON-LINE), która w związku pandemią koronawirusa została przeniesiona z hotelu do wirtualnej rzeczywistości on-line. Konferencja odbędzie się w czasie rzeczywistym, więc Prelegenci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania! Start godz.10.00.

Czytaj więcej

 
Estetyka miejsca pracy – jak zachować czystość przestrzeni magazynowej zdjęcie

Estetyka miejsca pracy – jak zachować czystość przestrzeni magazynowej

Odpowiednie uporządkowanie przestrzeni to nie jedyne wyzwanie, przed którym stają zarządcy przedsiębiorstw związanych z szeroko pojętym magazynowaniem.

Czytaj więcej

 
I wszystko w porządku. Jak zapanować nad chaosem w warsztacie i we własnej skrzynce narzędziowej? zdjęcie

I wszystko w porządku. Jak zapanować nad chaosem w warsztacie i we własnej skrzynce narzędziowej?

Jak cię widzą, tak cię piszą. A nic o skrupulatności profesjonalnego wykonawcy nie świadczy lepiej, niż uporządkowany warsztat czy skrzynka narzędziowa. I choć przestrzeń robocza to nie rewia mody, to schludne nawyki zwyczajnie ułatwiają i usprawniają codzienną pracę. 

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo i komfort: funkcjonalne oświetlenie w magazynach zdjęcie

Bezpieczeństwo i komfort: funkcjonalne oświetlenie w magazynach

Odpowiednio zorganizowane oświetlenie w przestrzeniach magazynowych to nie tylko komfort pracowników, ale także ich bezpieczeństwo. Ponadto energooszczędna instalacja pozwoli wygenerować oszczędności oraz odciąży sieć elektryczną.

Czytaj więcej

 
Technologia smart – zaprojektuj swój sukces zdjęcie

Technologia smart – zaprojektuj swój sukces

Przestrzeń inteligentna? Dziś można ją zaprojektować prościej. Pomaga w tym wykorzystanie technologii smart home. Ta rozwija się coraz dynamiczniej i jest też środkiem uatrakcyjnienia oferty architekta.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie – biżuteria dla Twojego wnętrza zdjęcie

Oświetlenie – biżuteria dla Twojego wnętrza

Wszystkie kobiety uwielbiają biżuterię! Dlaczego? Rozświetla i upiększa! Czy oświetlenie również może pełnić funkcję takiego elementu we wnętrzu? Zdecydowanie! Dobrze dobrane oprawy mogą odmienić przestrzeń bardziej niż luksusowe meble! Ekspert marki AQForm zdradzi, które oświetlenie wybrać, aby było idealnym elementem dekoracyjnym w naszym mieszkaniu.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie ścienne – nowoczesne kinkiety ze szklaną soczewką zdjęcie

Oświetlenie ścienne – nowoczesne kinkiety ze szklaną soczewką

Ile rodzajów oświetlenia, tyle pytań, które wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy! Czy mają być przede wszystkim funkcjonalne, oświetlać dużą przestrzeń czy być zdecydowanie bardziej dekoracyjne? Wybór oświetlenia jest szeroki, a nowości nie brakuje, na co przykładem jest nowy kinkiet GOLO marki AQForm.

Czytaj więcej

 
Oświetlenie nowoczesnych przestrzeni biurowych – dlaczego warto postawić na technologię LED? zdjęcie

Oświetlenie nowoczesnych przestrzeni biurowych – dlaczego warto postawić na technologię LED?

Wymagania względem przestrzeni biurowych rosną z roku na rok. Modny fit-out czy nowe technologie to dziś praktycznie podstawa, lecz jeśli chodzi o wydajność pracy w danym miejscu, aspekty te wciąż pozostają w cieniu odpowiednio dobranego oświetlenia.

Czytaj więcej

 
Światło i architektura splecione w jedno zdjęcie

Światło i architektura splecione w jedno

FUTURIUM, obiekt mieszczący berliński Dom Przyszłości, stanowi intrygujące, wielopłaszczyznowe połączenie architektury i gry światłem. Niemal każda przestrzeń obiektu zaprojektowanego przez biuro Richter Musikowski wykorzystuje światło na swój unikalny sposób.

Czytaj więcej

 
Inteligentny dom zaczyna się od detali zdjęcie

Inteligentny dom zaczyna się od detali

Samodzielne przygotowywanie projektów mieszkań staje się coraz bardziej popularne. Chcemy mieć jak największy wpływ na to, jak będzie wyglądać przestrzeń, w której żyjemy. Włączniki i gniazdka są niezbędnym i często doskonale widocznym elementem każdego pomieszczenia. To nieprawda, że muszą być nieatrakcyjne wizualnie albo występować wyłącznie w białej linii kolorystycznej – nowoczesny osprzęt daje zdecydowanie więcej możliwości.

Czytaj więcej

 
Samofinansująca się modernizacja oświetlenia zdjęcie

Samofinansująca się modernizacja oświetlenia

Koszty oświetlenia przy użyciu przestarzałych rozwiązań stanowią jedną z najistotniejszych części składowych wydatków na utrzymanie przestrzeni magazynowej.

Czytaj więcej

 
Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować? zdjęcie

Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować?

Oświetlenie zewnętrzne nie tylko sprawia, że Twój podjazd czy ogród stają się bardziej bezpieczne, ale dodaje im uroku i sprawia, że każdy wieczór nabiera przyjaznej atmosfery. Staje się to nieodłącznym aspektem dekoracyjnym dla każdego, kto posiada zewnętrzną przestrzeń. Dobrze dobrane oświetlenie podkreśla zalety otaczającego miejsca. Nie tylko Ty, ale również Twoi znajomi będą pod wrażeniem efektu.

Czytaj więcej

 
Jakie oświetlenie wybrać do gabinetu menadżera? zdjęcie

Jakie oświetlenie wybrać do gabinetu menadżera?

Gabinet menadżera to miejsce, w którym zapadają kluczowe decyzje i podejmowane są nowe wyzwania. Jego pozycja w organizacji jest jasno określona, a styl i charakter wnętrza podkreśla tę rangę. W Krakowie powstała przestrzeń inspiracji – Office Inspiration Centre Grupy Nowy Styl.

Czytaj więcej

 
Oświetlamy salon - mini poradnik marki Activejet zdjęcie

Oświetlamy salon - mini poradnik marki Activejet

Oświetlenie tworzy klimat wnętrza i nadaje mu określony charakter. W zależności od swojej barwy i natężenia definiuje przestrzeń - to światło powoduje, że jest ona ciepła i przytulna lub chłodna i oficjalna.

Czytaj więcej

 
Libet Light by LightPro – magia światła w ogrodzie zdjęcie

Libet Light by LightPro – magia światła w ogrodzie

Planując przydomową przestrzeń zwykle skupiamy się na wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych, wyborze materiału nawierzchniowego oraz rozmieszczeniu nasadzeń. Ponieważ perfekcyjny projekt ogrodu poznaje się po detalach, warto pomyśleć także o oświetleniu, które może stanowić znakomite dopełnienie aranżacji posesji. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 239