Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Wynik wyszukiwania

 
Rozdzielnica Smart Panel nowym produktem w grupie inteligentnych rozwiązań EcoStruxure Power zdjęcie

Rozdzielnica Smart Panel nowym produktem w grupie inteligentnych rozwiązań EcoStruxure Power

Schneider Electric poszerza ofertę cyfrowej architektury zarządzania budynkiem, dostarczając tym samym nową jakość specjalistom w przemyśle energetycznym. 

Czytaj więcej

 
Aparatura modułowa i rozdzielnice dla budownictwa mieszkaniowego od Schneider Electric! zdjęcie

Aparatura modułowa i rozdzielnice dla budownictwa mieszkaniowego od Schneider Electric!

W swojej ofercie firma Schneider Electric posiada serię aparatury modułowej K60, która idealnie sprawdza się w zabezpieczeniu instalacji w budownictwie mieszkaniowym: blokach mieszkaniowych czy domach jednorodzinnych. Funkcjonalność aparatury modułowej pozwala na zastosowanie jej również w bardziej wymagających aplikacjach typowych dla nowoczesnych instalacji elektrycznych.

Czytaj więcej

 
Czy wykwalifikowani elektrycy muszą aż tyle robić ręcznie? zdjęcie

Czy wykwalifikowani elektrycy muszą aż tyle robić ręcznie?

Rosnąca ilość zleceń, coraz bardziej złożone projekty oraz nie wystarczająca ilość specjalistów daje się we znaki również w branży produkcji aparatury sterowniczej. Firmy Rittal i Eplan zauważyły to wyzwanie i zapoczątkowały wspólny projekt – zintegrowany łańcuch wartości, czyli systemowe podejście do optymalizacji i industrializacji procesów prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic.

Czytaj więcej

 
Czym powinna charakteryzować się rozdzielnica średniego napięcia? zdjęcie

Czym powinna charakteryzować się rozdzielnica średniego napięcia?

Instalacje elektroenergetyczne potrzebują sprawdzonych i wysokiej jakości rozwiązań – tylko to jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo korzystania z elektryczności.  

Czytaj więcej

 
Dystrybucja energii w sieciach niskiego napięcia – przegląd rozwiązań firmy Eaton zdjęcie

Dystrybucja energii w sieciach niskiego napięcia – przegląd rozwiązań firmy Eaton

Ponieważ wymagania energetyczne budynków komercyjnych i przemysłowych rosną zarówno pod względem ich ilości, jak i złożoności, infrastruktura elektryczna niskiego napięcia podlega coraz szerszej kontroli pod wieloma względami.

Czytaj więcej

 
Mocne wsparcie przy modernizacji rozdzielnic głównych, SPD typu 1, FLT-SEC-HYBRYD zdjęcie

Mocne wsparcie przy modernizacji rozdzielnic głównych, SPD typu 1, FLT-SEC-HYBRYD

FLT-SEC-HYBRYD to innowacyjny odgromnik typu 1, klasa testu I oraz klasa testu II o konstrukcji iskiernikowej.

Czytaj więcej

 
Wszystko w jednym produkcie z jednego źródła - system DG1 „napęd w obudowie” zmniejsza wymagania konstrukcyjne i zwiększa bezpieczeństwo zdjęcie

Wszystko w jednym produkcie z jednego źródła - system DG1 „napęd w obudowie” zmniejsza wymagania konstrukcyjne i zwiększa bezpieczeństwo

Firma Eaton, zajmująca się zarządzaniem energią, oferuje obecnie, w ramach zestawu „napęd w obudowie”, uniwersalny napęd o zmiennej częstotliwości DG1. Rozwiązanie to zapewnia integratorom systemów wstępnie okablowany i przetestowany pod względem typu produkt szafy sterowniczej, w którym wszystkie podzespoły wymagane do obsługi napędów zostały uprzednio zainstalowane.

Czytaj więcej

 
Nowa drukarka BSP41 – łatwe oznakowanie rozdzielnic elektrycznych zdjęcie

Nowa drukarka BSP41 – łatwe oznakowanie rozdzielnic elektrycznych

Dobrze oznakowane przewody, kable i komponenty zapewniają błyskawiczny wgląd w sposób funkcjonowania oraz połączenia w rozdzielnicy elektrycznej. Dzięki nowej drukarce BSP41 oznakowanie przewodów i rozdzielnic może być teraz jeszcze wydajniejsze.

Czytaj więcej

 
Nowość! Z myślą o deweloperach – nowy golf teletechniczny VDI firmy Hager zdjęcie

Nowość! Z myślą o deweloperach – nowy golf teletechniczny VDI firmy Hager

Firma Hager wprowadziła na rynek rodzinę innowacyjnych rozdzielnic teletechnicznych typu golf VDI. Nowoczesne, kompaktowe rozwiązania oferują wiele korzyści zwłaszcza w budownictwie deweloperskim. 

Czytaj więcej

 
Dostawca rozdzielnic budowlanych zdjęcie

Dostawca rozdzielnic budowlanych

Rozdzielnice budowlane to urządzenia wykorzystywane przede wszystkim na otwartej przestrzeni, których zdaniem jest bezpieczne rozdzielanie oraz przesyłanie energii.

Czytaj więcej

 
Panelowy sterownik automatyki Samoczynnego Załączenia Rezerwy SZR-1000 w ofercie ANIRO Sp. z o.o. zdjęcie

Panelowy sterownik automatyki Samoczynnego Załączenia Rezerwy SZR-1000 w ofercie ANIRO Sp. z o.o.

Panelowy sterownik automatyki Samoczynnego Załączenia Rezerwy SZR-1000, został zaprojektowany jako ekonomiczne rozwiązanie do ogólnych zastosowań w rozdzielnicach NN zarówno dla sieci jednofazowych jak i trójfazowych. 

Czytaj więcej

 
„Będę potrzebować fajnej obudowy…” I co dalej? zdjęcie

„Będę potrzebować fajnej obudowy…” I co dalej?

Mamy pomysł na nowe urządzenie. Wiemy „co ma robić”, w jakim miejscu będzie instalowane. 

Czytaj więcej

 
Rozdzielnica SN typu Rotoblok VCB, produkcji ZPUE S.A. zdobywa Złoty Amper 2011 - prestiżowe wyróżnienie na targach w Czechach zdjęcie

Rozdzielnica SN typu Rotoblok VCB, produkcji ZPUE S.A. zdobywa Złoty Amper 2011 - prestiżowe wyróżnienie na targach w Czechach

Targi AMPER to jedne z najważniejszych wydarzeń targowych na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. W tegorocznej, XIX edycji, odbywającej się po raz pierwszy w historii w czeskim Brnie, rozdzielnica średniego napięcia – Rotoblok VCB zdobyła prestiżowe wyróżnienie – Złoty Amper 2011. Tegoroczna edycja targów była równocześnie ich premierową odsłoną w Centrum Wystawienniczym w Brnie. Do tej pory  odbywały się one w Pradze.

Czytaj więcej

 
Rozdzielnica SN GE typu SecoGear przedziałowa, w izolacji powietrznej z certyfikatem typu TTA zdjęcie

Rozdzielnica SN GE typu SecoGear przedziałowa, w izolacji powietrznej z certyfikatem typu TTA

Bazując na doświadczeniach z produkcji rozdzielnic średniego napięcia z rynków: amerykańskiego i azjatyckiego firma General Electric wprowadziła na rynek europejski nową rodzinę rozdzielnic średniego napięcia typu SecoGear. Rozdzielnice te zostały zaprojektowane do rozdziału energii elektrycznej w stacjach transformatorowych, w przemyśle ciężkim, lekkim i do zasilania dużych obiektów handlowych. SecoGear może pracować w zakresie napięć  17.5kV, 24kV i 40.5kV, oferuje przy tym szeroki zakres prądowy aparatury łączeniowej od 630A do 4000A.

Czytaj więcej

 
Firma Eaton wprowadza pakiet ulepszeń dla serii rozdzielnic xEnergy zdjęcie

Firma Eaton wprowadza pakiet ulepszeń dla serii rozdzielnic xEnergy

Spółka Eaton ogłosiła wprowadzenie szeregu istotnych ulepszeń dla swojej popularnej i uniwersalnej serii modułowych rozdzielnic niskiego napięcia xEnergy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 40