Wynik wyszukiwania

 
Panasonic Aquarea T-CAP Monoblok Generacji J R32 teraz w wersji trójfazowej zdjęcie

Panasonic Aquarea T-CAP Monoblok Generacji J R32 teraz w wersji trójfazowej

Wysokowydajny agregat Aquarea T-CAP Monoblok J Generation R32 firmy Panasonic Heating & Cooling Solutions jest teraz dostępny w opcji zasilania trójfazowego dla mocy grzewczych/chłodniczych w zakresie 9-16 kW. Ta zmiana pozwala na realizację projektów wymagających większej mocy grzewczej/chłodniczej i produkcji ciepłej wody użytkowej.

Czytaj więcej

 
Zamierzasz kupić agregat prądotwórczy? Sprawdź na co zwrócić uwagę! zdjęcie

Zamierzasz kupić agregat prądotwórczy? Sprawdź na co zwrócić uwagę!

Przerwy w dostawie prądu i częste zmiany napięcia mogą spowodować wiele problemów nie tylko w domu, ale także w każdej firmie.

Czytaj więcej

 
Agregat gazowy, diesel czy benzynowy – który wybrać? zdjęcie

Agregat gazowy, diesel czy benzynowy – który wybrać?

Energia elektryczna jest w naszym życiu wszechobecna. Zasila ona odbiorniki występujące w domach, obiektach publicznych czy komercyjnych. Czasami jednak z uwagi na odległą lokalizację przyłącza energetycznego lub częste przerwy w dostawie energii utrudniające pełnienie obowiązków służbowych czy domowych konieczne jest użycie agregatu prądotwórczego. Jaki agregat wybrać?

Czytaj więcej

 
Agregaty prądotwórcze: jak wybrać agregat, żeby nie żałować? zdjęcie

Agregaty prądotwórcze: jak wybrać agregat, żeby nie żałować?

Agregaty prądotwórcze to urządzenia powszechnie wykorzystywane w sektorze budowlanym, przemysłowym, rolnictwie i leśnictwie oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest korzystanie z energii elektrycznej bez dostępu do sieci. Jak wybrać agregat prądotwórczy, żeby nie żałować?

Czytaj więcej

 
Jak dobrać agregat prądotwórczy zdjęcie

Jak dobrać agregat prądotwórczy

Użyteczność i niezawodność, jakie za sobą niesie agregat prądotwórczy, doceniamy wtedy, gdy doświadczymy przerw w dostawie energii elektrycznej, które są w stanie unieruchomić wykonywanie codziennych czynności. Aby jednak temu zapobiec, z pomocą przychodzi agregat, dzięki któremu w dalszym ciągu możemy cieszyć się korzystaniem z urządzeń elektrycznych, podłączając do niego kilka odbiorników prądu.

Czytaj więcej

 
Przygotuj się na zimę dzięki wysokowydajnym rozwiązaniom Panasonic zdjęcie

Przygotuj się na zimę dzięki wysokowydajnym rozwiązaniom Panasonic

Zima w pełni, a więc jest to czas weryfikacji, że każdy dom jest gotowy na chłodniejsze i krótsze dni. W tym okresie spędzamy więcej czasu w pomieszczeniach, dlatego dla zdrowia psychicznego i fizycznego ważne jest, aby dom był ciepły i przytulny przez całą zimę. Celem Panasonic jest zapewnienie wydajnego i ekonomicznego ogrzewania przy minimalnym wpływie na środowisko.

Czytaj więcej

 
Agregat prądotwórczy na działkę – jakie urządzenie wybrać? zdjęcie

Agregat prądotwórczy na działkę – jakie urządzenie wybrać?

Generator prądotwórczy to urządzenie, które zazwyczaj wykorzystywane jest w przypadku nagłego braku zasilania energii elektrycznej. Tymczasem, agregat prądotwórczy idealnie sprawdzi się w domku na działce czy w ogrodzie, gdzie nie ma podłączenia do sieci elektrycznej. 

Czytaj więcej

 
Agregat prądotwórczy - jak go wybrać? zdjęcie

Agregat prądotwórczy - jak go wybrać?

Nie masz jeszcze dostępu do prądu na budowie? Może najlepszym wyjściem będzie agregat prądotwórczy na budowę firmy Kruzer? Zobacz, czy Ci się to opłaci. Gdy masz działkę, pozwolenie na budowę, zamówioną ekipę, lecz nie posiadasz jeszcze prądu, a zależy Ci na tym, aby jak najszybciej zacząć budowę, możesz wykorzystać agregat prądotwórczy na budowę Kruzer. 

Czytaj więcej

 
Nowe wydajne jednostki Panasonic 4HP MT/LT CO₂ dla chłodnictwa zdjęcie

Nowe wydajne jednostki Panasonic 4HP MT/LT CO₂ dla chłodnictwa

Panasonic Healing&Cooling Solutions rozszerzył swoją ofertę agregatów skraplających z serii CR dla chłodnictwa o model 4 HP do średnich i niskich temperatur. Ta rosnąca gama wysokiej jakości rozwiązań chłodniczych, zasilanych naturalnym czynnikiem CO₂, zapewnia wydajność od 2 do 16 kW. Jednostki można zastosować w szafach chłodzących, komorach chłodniczych i zamrażarkach wykorzystywanych w handlu detalicznym żywnością, hotelach, sklepach ogólnospożywczych, na stacjach benzynowych, w służbie zdrowia (np. laboratoriach farmaceutycznych), przemyśle i magazynach.

Czytaj więcej

 

Prąd z pięknego agregatu

Producenci maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych i innych często nie ustępują koncernom motoryzacyjnym i na równi z nimi dbają o wzornictwo swoich produktów, nawiązując współpracę ze sławnymi projektantami lub tworząc całe działy projektowania w strukturze swoich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej

 
Panasonic zaprezentuje rozwiązania chłodnicze CO2 na wirtualnych targach ATMO 2021 jako wystawca Premium zdjęcie

Panasonic zaprezentuje rozwiązania chłodnicze CO2 na wirtualnych targach ATMO 2021 jako wystawca Premium

Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentuje swoje rozwiązania dla Cold Chain na corocznych wirtualnych Targach Naturalnych Czynników Chłodniczych ATMO, organizowanych przez Shecco, które odbędą się w dniach 30-31 marca 2021 r.

Czytaj więcej

 
Japońska fabryka żywności instaluje urządzenia chłodnicze CO2 Panasonic do chłodzenia i zamrażania sushi zdjęcie

Japońska fabryka żywności instaluje urządzenia chłodnicze CO2 Panasonic do chłodzenia i zamrażania sushi

Firma Tanpopo Japanese Food, japoński producent sushi z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wyposażyła niedawno swój magazyn w Feltham w zachodnim Londynie w agregaty skraplające z linii Panasonic CO2 Cold Chain. Urządzenia zostały zainstalowane przez firmę Versan Ltd. z Chertsey w hrabstwie Surrey, która specjalizuje się w instalacjach technologii chłodniczych.

Czytaj więcej

 
Panasonic wprowadza nową serię chillerów ECOi-W zdjęcie

Panasonic wprowadza nową serię chillerów ECOi-W

Panasonic Heating and Cooling ogłosił nową serię - chillery ECOi-W. Rozwiązanie spełni potrzeby hoteli, obiektów handlowych i przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Zasilanie awaryjne w domu jednorodzinnym zdjęcie

Zasilanie awaryjne w domu jednorodzinnym

Agregat prądotwórczy, czyli generator, świetnie sprawdzi się w przypadku przerw lub zakłóceń w dostawie prądu. Urządzenie można też wykorzystać podczas wyjazdów za miasto.

Czytaj więcej

 
Prąd bez przerwy. Co warto wiedzieć o agregatach prądotwórczych zdjęcie

Prąd bez przerwy. Co warto wiedzieć o agregatach prądotwórczych

Agregat prądotwórczy jest autonomicznym zespołem do wytwarzania energii elektrycznej i zasilania innych urządzeń. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 57