Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..
 
O akumulator trzeba dbać zdjęcie

O akumulator trzeba dbać

Podczas zimowej przerwy akumulatory powinno się trzymać w odpowiednich warunkach, aby nie skracała się ich żywotność i na wiosnę ruszyły z pełną mocą. Jednym z najważniejszych czynników jest zakres temperatury przechowywania.

Czytaj więcej

 
Debiut nowej generacji żarówek akumulatorowych Beghelli zdjęcie

Debiut nowej generacji żarówek akumulatorowych Beghelli

Nowoczesne oświetlenie ledowe to nie tylko niższe rachunki za prąd czy lepsze parametry.

Czytaj więcej

 
3 lata gwarancji dla elektronarzędzi, urządzeń, ładowarek i akumulatorów Graphite! zdjęcie

3 lata gwarancji dla elektronarzędzi, urządzeń, ładowarek i akumulatorów Graphite!

Od 1 sierpnia producent elektronarzędzi i akcesoriów GRAPHITE, będąc pewnym jakości swoich produktów wprowadza program 3-letniej gwarancji "bez dodatkowych wymagań i gwiazdek".

Czytaj więcej

 
Co trzeba wiedzieć o narzędziach akumulatorowych? zdjęcie

Co trzeba wiedzieć o narzędziach akumulatorowych?

Są lekkie, wydajne, a przy tym przyjazne środowisku. Elektronarzędzia akumulatorowe – podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając urządzenia do pracy na działce czy w warsztacie.

Czytaj więcej

 
Jakie narzędzia warto wymienić na akumulatorowe? zdjęcie

Jakie narzędzia warto wymienić na akumulatorowe?

Sezon prac w domu i ogrodzie zaczął się na dobre, ale naprawy starej kosiarki, pilarki czy nożyc do żywopłotu pochłaniają zbyt dużo czasu i pieniędzy? Zamień je na nowoczesne, akumulatorowe. To się opłaci.

Czytaj więcej

 
Schneider Electric wprowadza nową, trójfazową propozycję UPS wykorzystującą technologię ECOnversion i akumulatory litowo-jonowe zdjęcie

Schneider Electric wprowadza nową, trójfazową propozycję UPS wykorzystującą technologię ECOnversion i akumulatory litowo-jonowe

Propozycja Galaxy VX UPS Power Protection przeznaczona dla Centrów Danych o rozmiarach Hyperscale zawiera ultraefektywny system oszczędzania energii ECOnversion, a zasilana może być również innowacyjnymi akumulatorami litowo-jonowymi. 

Czytaj więcej

 
Przytulny kącik z lampką do czytania zdjęcie

Przytulny kącik z lampką do czytania

Przytulny kącik z lampką do czytania: Czas: ok. 1-3 godziny, stopień trudności: łatwe.

Czytaj więcej

 
Sierpień - pracowity czas dla ogrodników zdjęcie

Sierpień - pracowity czas dla ogrodników

Dużo radości, ale i pracy wiele – sierpień to dla wszystkich, którzy mają ogród, wyjątkowy miesiąc. Nareszcie można zebrać soczyste owoce kilkumiesięcznej pracy, ale właśnie teraz trzeba też solidnie się zabrać się za przygotowanie ogrodu do następnego sezonu.

Czytaj więcej

 
TRUEVIEW™ wysokowydajne oświetlenie od marki Milwaukee® zdjęcie

TRUEVIEW™ wysokowydajne oświetlenie od marki Milwaukee®

Kompleksowe rozwiązania oświetleniowe od Milwaukee®, wykorzystujące najnowszą technologię TRUEVIEW™ są dopełnieniem systemów akumulatorowych, ponieważ podwyższają ich produktywność oraz zwiększają widoczność i zasięg dotarcia w obszarze roboczym.

Czytaj więcej

 
Biała księga Emerson Network Power nakreśla strategie optymalizacji akumulatorów zdjęcie

Biała księga Emerson Network Power nakreśla strategie optymalizacji akumulatorów

Emerson Network Power, jednostka organizacyjna spółki Emerson (NYSE: EMR) i globalny lider w zakresie maksymalizacji niezawodności, prędkości wdrażania i wydajności rozwiązań w dziedzinie sieci telekomunikacyjnych, opublikowała białą księgę określającą procedury testowe i strategie konserwacji mające na celu optymalizację wydajności i okresu eksploatacji baterii akumulatorów w systemach zasilania DC działających w środowiskach infrastruktury o znaczeniu krytycznym.

Czytaj więcej

 
Lange Łukaszuk wyłącznym dystrybutorem Scheppach zdjęcie

Lange Łukaszuk wyłącznym dystrybutorem Scheppach

Scheppach wchodzi na polski rynek i wzmacnia ofertę Lange Łukaszuk - dystrybutora wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi. To kolejna renomowana marka w ofercie firmy. Tylko w ostatnim czasie wprowadziła ona do Polski m.in. elektronarzędzia Panasonic.

Czytaj więcej

 
QUINT UPS AC – jednofazowy UPS na szynę nośną zdjęcie

QUINT UPS AC – jednofazowy UPS na szynę nośną

Moduł UPS do napięć 120/ 230 V AC i mocy 500 VA dostarcza na wyjściu napięcie o czystej charakterystyce sinusoidalnej. Dzięki czemu nawet czułe odbiory mogą pracować bez zakłóceń w sieci o napięciu od 80 do 264 V AC.  

Czytaj więcej

 
Skalowalny system telemechaniki dla złącz kablowych SN zdjęcie

Skalowalny system telemechaniki dla złącz kablowych SN

Ciągłość dostaw energii elektrycznej to jeden z podstawowych kryteriów jakości energii. W realizację poprawy parametrów pracy sieci SN idealnie wpisuje się skalowalny system telemechaniki WAGO dedykowany projektom automatyzacji złącz kablowych SN.

Czytaj więcej

 
Moduły QUINT DC UPS zdjęcie

Moduły QUINT DC UPS

Nowe moduły QUINT DC UPS mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi sieciami przemysłowymi, zapewniają nieprzerwane zasilanie nawet w przypadku awarii zasilania sieciowego.

Czytaj więcej

 
Lampy solarne zimą. Czy to ma sens? zdjęcie

Lampy solarne zimą. Czy to ma sens?

Świecą przez 365 dni w roku. Za darmo. Bez dostępu do sieci energetycznej. Nowoczesne, zewnętrzne lampy solarne skutecznie oświetlają podjazdy do domu, ścieżki i elewację nawet wtedy, gdy słońce w ogóle nie wychodzi zza chmur.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 60