Stäubli Łódź Sp. z o.o.
WAGO ELWAG sp. z o.o..

Artykuł Dodaj artykuł

One.platform Berker by Hager – jeden mechanizm możliwości

One.platform to innowacyjny system Berker by Hager, który opiera się na unifikacji mechanizmów gniazd i łączników z ramkami i elementami centralnymi większości serii Berkera.

Logo MEZOKO

One.platform to innowacyjny system Berker by Hager, który opiera się na unifikacji mechanizmów gniazd i łączników z ramkami i elementami centralnymi większości serii Berkera.

Proste rozwiązanie, dzięki któremu mechanizmy gniazd i wyłączników pasują do różnych serii wzorniczych.

Jakie korzyści niesie ze sobą one.platform?

Wolność wyboru

Decydując się na rozwiązanie one.platform możemy spodziewać się przede wszystkim wolności wyboru wzornictwa. Ramki i elementy centralne (tzw. „środki”) możemy dobrać kolorystyką do pomieszczenia, bez zastanawiania się „czy ta ramka będzie kompatybilna z tym wyłącznikiem?”. Dzięki one.platform użytkownik może odłożyć wybór stylistyki gniazd i wyłączników na sam koniec inwestycji – tym samym elektryk nie jest ograniczony wyborem stylistyki przez Inwestora i na etapie remontu może zamontować same mechanizmy. Ramki, klawisze i elementy centrale Inwestor może zamontować samodzielnie w bardzo prosty sposób.

Bezpieczny montaż

Mechanizmy, możemy zamontować w puszkach już na etapie remontu, a ramki, klawisze i elementy końcowe montujemy po wykonaniu prac! Tym samym unikamy sytuacji, w której bardzo drogie ramki (np. z polerowanego kamienia lub ze stali szlachetnej) zostają uszkodzone, zagubione, porysowane lub przez przypadek pomalowane w kolorze ściany.

Serie kompatybilne z one.platform.

Większość serii wzorniczych Berkera zostały przystosowane do montażu w systemie one.platform. Zaczynając na najpopularniejszej serii B.Kwadrat poprzez nowoczesny design serii Berker K.5 na ekskluzywnej Berker R.1 i R.3 kończąc:

One.platform Berker by Hager – jeden mechanizm możliwości

Konfigurator osprzętu Hager

Wychodząc naprzeciw Klientom Hager uruchomił aplikację, dzięki której w łatwy i przystępny sposób można przygotować listę elementów (wraz z kodami i cenami katalogowymi) potrzebną do realizacji swojego projektu mieszkania czy domu.

Łatwość w obsłudze i intuicyjność aplikacji sprawia, że nawet osoba nie orientująca się w temacie osprzętu elektroinstalacyjnego jest w stanie szybko i sprawnie stworzyć listę potrzebnych elementów, którą dwoma kliknięciami zapisuje do formatu .pdf bądź .xls.

Jak to działa?

Konfigurator osprzętu Hager na samym początku poprosi o wpisanie nazwy projektu.

System sugeruje konfigurowanie zestawów w rozbiciu na pomieszczenia, czyli do projektu dodaje się poszczególne pomieszczenia (kuchnia, korytarz, sypialnia, salon itd.).

W poszczególnych pomieszczeniach można dodawać pojedyncze punkty (gniazda, czy wyłączniki) jak również tworzyć zestawy w ramkach wielokrotnych.

One.platform Berker by Hager – jeden mechanizm możliwości

*przykładowy zestaw przy wykorzystaniu serii B.Kwardat (wyłącznik pojedynczy, głośnik, radio)

Możliwości konfiguratora Hager

Pełna baza produktowa Berker by Hager wraz ze zdjęciami pomoże w dopasowaniu stylu do charakteru poszczególnych pomieszczeń

Zapis swojego projektu i powrót do niego w dowolnym momencie jest zdecydowanym plusem aplikacji. Dzięki indywidualnemu numerowi id każdego projektu – możliwe jest ponowne załadowanie sesji bez konieczności rejestrowania się w systemie (oczywiście konfigurator daje również opcję założenia swojego indywidualnego konta polecanego w szczególności dla projektantów czy instalatorów)

Wygenerowanie szczegółowej listy potrzebnych elementów, wraz z orientacyjną ceną sumaryczną i jednostkową przyda się na pewno w momencie kalkulacji kosztów. Listę można zapisać do pliku .pdf lub .xls (excell) by przesłać ją dalej do wyceny.

Artykuł został dodany przez firmę

MEZOKO.COM - INTERNETOWA HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

Hurtownia elektryczna mezoko.com jest dystrybutorem materiałów elektroinstalacyjnych. Swoim obszarem obejmujemy całą Polskę jak również Europę. Obsługujemy zarówno instalatorów elektrycznych, Klientów hurtowych jak również inwestorów detalicznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły